NOBEL-NIEUWS Zondag 7 maart hebben wij de jaarlijkse snertrit gehouden met Leunen. Onder zeer gunstige weersomstandigheden werd er om 10.15 uur vertrokken bij Jeu Staaks op de Boshuizen. Paul Reintjes en Jeu Staaks hadden een rit uitgezet; deze ging door de Boshuizerbergen richting Maasheseweg. Bij Piet van Dijk was een rustpauze ingelast. Van daaruit ging het door bos- en binnenwegen naar Vierlingsbeek, naar de Manege van Karei Bekkers waar de paarden gestald werden. Na eerst een flesje bier gedron ken te hebben en wat nagepraat over de eerste rit, werden alle Amazones, ruiters en belangstellenden door Jeu Staaks welkom ge heten en werd overgegaan tot het nuttigen van de snert. Hier werd door allen goed gebruik van gemaakt. Na nog wat nagepraat werd de terugtocht weer aanvaard en kwam men weer goed op het eindpunt terug. Ook dit is weer een geslaagde dag geweest. Allemaal bedankt voor de spontane medewerking. Zondag 14 maart is de onderlinge wedstrijd met Leunen bij Jeu Staaks. Hopende op goed weer, beginnen we om 10.00 uur met de dressuur. Nogmaals allen hartelijk bedankt en tot ziens. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. Oostrum afd. Tennis. Onderlinge kompetitie wordt Piramide-kompetitie De onderlinge kompetitie wordt dit jaar iets gewijzigd. In feite wordt het een piramide-kompetitie. Het reglement ziet er als volgt uit: A. INDELING 1. Er worden "halve" kompetities gespeeld in poule-vorm. 2. De poules zijn naar sterkte ingedeeld, zoveel mogelijk in overeenstemming met de resultaten van de onderlinge kompetitie van het afgelopen jaar. B. SPEELPERIODEN 1. De speelperioden zijn: a. 1 april - 19 juni b.21 juni - 30 september. 2. Aan het einde van elke speelperiode worden voor alle poules de standen opgemaakt. C. RESERVERING 1. De deelnemers maken zelf onderlinge afspraken over de datum en tijd van de te spelen wedstrijd. 2. Er kan uitsluitend op baan I worden gespeeld op tijden 12 jC

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 12