In de eerste helft speelden de roodwitten een erg goede wed strijd. Er werd direct gespeeld en de combinaties liepen goed over de vleugels. Uit één van die aanvallen tikte H. Willemsen de bal met de punt schuin voor. T. Kessels was erg attent en scoorde beheerst 1-0. Hierna had Oostrum de zaak al kunnen beslissen, maar tot twee maal toe stond de paal in de weg. Toch kwam het tweede doelpunt uit een dieptepass van B. van Bergen nog snel tot stand. Kessels lobde de bal over de verblufte "Melderslo-veteraan"2-0. De strijd moest hierna afgemaakt worden. Maar uit één van de zeer schaarse tegenaanvallen wist Melderslo het net te vinden: 2-1. Ondanks deze knullige tegengoal bleef het spel aan Oostrum-zijde goed lopen. Het resultaat was al snel bereikt. AWillemsen tik te de bal goed door, T. Kessels schoof de bal voor de derde keer langs de Melderslo-goalie, 3-1 en een hattrick voor Ton! Na de thee veranderde het spelbeeld niet zoveel, maar het spel peil aan Oostrum-zijde des te meer. Melderslo rook zijn kans. Via één van richting veranderde vrije trap werd het 3-2. De voor- waartsen van Oostrum kregen nog wel kansen, maar deze mogelijk heden werden onbenut gelaten. Het spel werd te veel door het midden gespeeld i.p.v. de buiten kant van het speelveld te gebruiken. Tot overmaat van ramp kwam Melderslo 10 minuten voor tijd ook nog gelijk. Een corner van links werd ingekopt. A. Verstegen kopte de bal uit het doel, maar de scheidsrechter gaf een doel punt, 3-3. Goal of geen goal, het verliespunt hebben we aan ons zelf te wijten. Met dit gelijkspel gaven we een punt cadeau en "Sinterklaas is het nog lang niet", merkte één van de spelers na afloop terecht op! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Maandagavond UITSLAGEN EN STANDEN NA 24 WEDSTRIJDROK Hurricanes Den Alden Hoed Pinfall Wizzard The Eagles Reynders/Close Encounter De stand: Fall Down All 10 Old Timers/Feenstra SVCB The Lady Strikers 2-2 4-0 2-2 3-1 2-2 1. Pinfall Wizzard 2. Den Alden Hoed 3. The Eagles 70 - 26 69è - 26è 64 - 32 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10