Vooral met de grote hoeveelheid babyvoeding zijn we erg blij. We zullen ervoor zorgen, dat de levensmiddelen op de goede plaatsen worden afgeleverd en dat ook de inhoud van de envelop pen, een bedrag van 105,50, goed zal worden besteed. Hartelijke dank ook aan Joos Truijen, die ervoor zal zorgen, dat de worsten e.d. zo vers mogelijk kunnen meegaan. Boerenbruidspaar, familie, vrienden, kortom heel het feestcomi té, heel erg bedankt. Het was weer geweldig. Marianna en Jack Pijpers, Valkenkampstraat 12, Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 4 maart: Bestuursvergadering, S.V.O. voetbal. 6 maart: Harmonie, oud papier ophalen. 6 maart: Meest gewaardeerde discjockey, O.J.C. Iduna. 7 maart: Harmonie, Mgr. Rockentoernooi te Baexem. 7 maart: Gouw ouwe, O.J.C. Iduna. 8 maart: Opgeven nieuwe kleuters, kinderen die voor 1 juni 1983 4 jaar worden, kleuterschool om 16.00 uur. 9 maart: Algemene ouderavond kleuterschool klas 3: juffrouw Monique (i.p.v. donderdag 4 maart). 11 maart: Harmonie, bestuursvergadering. 11 maart: Jeugdleidersvergadering, S.V.O. voetbal. 13 maart: Folkgroep (onder voorbehoud), Iduna. 14 maart: Harmonie, solistenconcours voor tamboers te Meterik. 15 maart: Vergadering werkcomité café Vermeulen. 16 maart: Reparatie in huis, O.V.B. 19 maart: Info-avond vakantie, Iduna. 20 maart: Reggae-avond, Iduna. 20 maart: Gemeentelijk muziektoernooi v.d. Federatie Harmonie. 21 maart: Smakt, C.O.Z.O. 24 maart: Smakt, O.V.B. 25 maart: Interne vergadering oudervereniging. 26 maart: Favoriete films, Iduna. 29 maart: Harmonie, algemene ledenvergadering. 31 maart: Smakt en excursie champignonkwekerij, O.V.B. 2 april: Zwemmen, Iduna. 3 april: Harmonie, oud papier ophalen. 8 april: Harmonie, bestuursvergadering. 9 april: Volleybal, Iduna. 12 t/m 16 april: Science Fiction-week (film, muziek), Iduna. 17 en 18 april: Solistenconcours van de Federatie Harmonie. 19 april: Vergadering werkcomité café van Dijk. 8

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 8