der dat zich echter doelrijpe kansen voordeden. Na de hervatting kwam Ysselsteyn sterk opzetten, maar toen een aanvaller op rechts goed doorkwam en alleen op onze doelman af ging, verkeek hij zich duidelijk op de kwaliteiten van Th. Kes- sels die goed redde. Daarna was het eigenlijk alleen maar Yssel steyn wat de klok sloeg, zonder overigens echt gevaarlijk te worden. Oostrum kon alleen nog wat terug doen met spaarzame uit vallen, maar ook dit leverde niets op. Zo eindigde deze wed strijd in een voor Oostrum verdiend gelijkspel. Bovendien valt nog te vermelden, dat de jeugdspelers aan Oostrumse zijde zeer goed van zich lieten spreken. Oostrum 2 - Meterik 4 5-2 Nadat de alcoholdampen van de karnavalsdagen opgetrokken waren, kwam afgelopen zondag hekkensluiter Meterik 4 bij ons op bezoek. Het was een wedstrijd waar al bij voorbaat weinig eer aan te be halen viel. Je bent gewoon verplicht te winnen en dat kan dan nog wel eens moeilijk zijn. Daar zag het overigens niet naar uit, want in de le minuut was het al raak. Na goed doorzetten liep Ben v.d. Berg de bal let terlijk in het doel: 1-0. Daarna dacht Oostrum blijkbaar dat men er al was'. Deze houding werd dan ook meteen afgestraft door een wat schlemielig tegendoelpunt: 1-1. De strijd speelde zich daarna voornamelijk op de Meterik-helft af, maar de bal werd te veel "gebracht" i.p.v. de dichtsbijzijn- de speler de bal in de voeten te schuiven. Het was dan ook niet zo verwonderlijk, dat Oostrum's tweede doelpunt uit een hoek schop ontstond. H. Willemsen gaf goed voor en Ton Kessels kopte "ouderwets" 2-1 in de touwen. Hierna bleef de wedstrijd een beetje in de goede bedoelingen steken. Er waren wel kansen, maar geen goals. Dit duurde tot de 40e minuut. G. Muyres kapte de bal met de rechtervoet en schoot links hard en zuiver in: 3-1. Na de rust zouden we Meterik wel even op hun plaats zetten. Zo vlot liep dat echter nog niet. Na een verdedigingsfout kon Mete rik zelfs de "Anschlusstreffer" laten aantekenen: 3-2. Nu was de maat echter vol. Uit misschien wel de mooiste aanval van de wedstrijd gaf G. Muyres een halfhoge voorzet op maat. T. Kessels nam de bal volley en dat betekende 4-2. Meterik was verslagen. Dat T. Kessels (weer hij) uit een corner van M. Wijnhoven de bal voor de vijfde keer inknikte was alleen maar goed voor het doel saldo: 5-2. Natuurlijk een dik verdiende overwinning, maar toch niet over tuigend. Belangrijker is echter, dat we het net weer gevonden hebben, want doelpunten blijven toch het hoofddoel in het voet balspel o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 13

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 13