Het schoolorkest onder leiding van Ger de Mulder vermaakten de aanwezigen op verdienstelijke wijze. Vele kinderen brachten aardige parodieën. Van opvallend goed niveau waren 2 liedjes van Oostrum's middenstand en raad van 11 Ex Vorst Gradje trad als ceremoniemeester op. Zondag de Hoogmis, 't eigenlijke begin van 't karnavalsgebeuren 's Middags 'n grote optocht, echter daarvoor waren beide Prin sen afgehaald in de "Prinsen-allee". Enkele plaatselijke gebeurtenissen zouden dankbare onderwerpen vormen om op carnavalistische wijze te worden uitgebeeld. In de Venrayse optocht vielen de meesterlijk geschilderde stuk ken op, niet zozeer omdat deze lopend waren, maar meer nog door de voortreffelijke afwerking en 't idee. Tijdens de tocht door Venray's straten zou Oostrum's Prinsen wagen de show stelen. Deze wat te hoge praalwagen werd vakkun dig over de Julianasingel geloodst, met als bestuurder Nar Leo. De bomen zorgden voor de nodige hindernissen en stelde de stuur manskunst van Karklingels kleurrijkste figuur zeer op de proef! De dinsdag staat zoals altijd in het teken van 't boerenbrui- loftsfeest. In een grote tocht zou 't tijdelijke bruidspaar vei lig door Jeu Staaks naar 't gemeenschapshuis gebracht worden. Ceremoniemeester Henk Janssen zorgde voor een goed en vlot ver loop van dit feest. De Eikenhofkapel, Hofkoor en Ut Göt verleen den op voortreffelijke wijze hun medewerking! De bals 's avonds werden weer heel goed bezocht en zeer voldaan kon Prins Jan II dinsdag om 24.00 uur een einde maken aan een 3-daags feestgebeurenKarnaval 1982! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Na de jaarvergadering op 3 maart j.l. werden de afhanglabels voor het seizoen 1982 uitgereikt. Er blijken echter nog een aantal mensen te zijn, die de kontributie voor het seizoen 1982 nog niet hebben voldaan. Mocht U inderdaad lid willen blijven van onze tennisklub, dan verzoeken wij deze leden vriendelijk doch dringend vóór 15 maart a.s. de kontributie alsnog te vol doen en wel op rekeningnr. 1400.94.156 bij de RABOBANK OOSTRUM t.n.v. de heer J. Raedtsonder vermelding van "kontributie tennisseizoen 1982". Het gironummer van de RABOBANK OOSTRUM is: 102.65.67. In de week van 15 maart a.s. - en om organisatorische redenen beslist niet eerder - kunnen deze leden hun afhanglabels afha len bij mevr. T. Raedts-VerheyenMgr. Hanssenstraat 44. KONTRIBUTIE SEIZOEN 1982 S.V. OOSTRUM AFDELING TENNIS 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10