21 juni Vergadering werkcomité café Vermeulen. 24 juni Interne vergadering oudervereniging. 27 juni Fietstocht, C.O.Z.O. 9 t/m 14 aug. Kampweek, C.O.Z.O., 4 jongste groepen, aug. WandeloriêntatietochtL.V.B. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Vrijdag, 19 februari, om 20.00 uur is er vergadering van de bar/rauziek-commissie i.v.m. de karnaval. Zaterdag, 20 februari, wordt er een ska-avond gehouden. Ieder een wordt verwacht in ska-tenue. Dinsdag, 23 februari, komt discotheek "Stage Fright" de muziek verzorgen. Entree 1,50. O.J.C. Iduna. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KLEUTER - EN BASISSCHOOL KARNAVAL De leerlingen van de kleuterschool, alsmede van klas 1, 2 en 3 van de basisschool, gaan a.s. vrijdag verkleed door het dorp. De optocht begint om half twee. Rond vier uur is het karnavals- feest voor de schoolkinderen afgelopen. Voor brigadiers wordt gezorgd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KARNAVALSVERENIGING "DE KARKLINGELS" Geslaagde Prinsenreceptie! Nadat zaterdagavond de Asselberghstraat tijdelijk veranderd werd door de beide Prinsen in "Prinsen Allee" ging het gezel schap naar de Karklingel. Om 20.00 uur dienden zich de eerste kollega's van de Prins aan om hem te feliciteren en tevens een attentie te overhandigen. Spoedig daarna kwamen met dezelfde bedoeling familie, vrienden, kennissen en veel inwoners van Oostrum. Het boerenbruidspaar met aanhang kwam eveneens een passend kado overhandigen. Ook de Jeugdprins met Vorst en Nar en de Jeugdraad kwamen feli citeren. Oere Toe bracht een leuke zanghulde. Prachtig! Ook in Venray, na hun optreden in de Schouwburg, lof voor Staf en zijn mannen! Martien van Els met muzikanten, beter bekend als "Tt Göt", brachten een gewaardeerd eerbetoon. Om 21.45 uur mocht Prins Jan 2 zijn tevredenheid uitspreken over 7

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 7