deeld in Oostrum's Weekblad kunnen na afloop van onze jaarver gadering op woensdag 3 maart a.s. de afhanglabels in de kantine worden afgehaald. Nd die datum kan er niet meer op de labels van 1981 worden getennist. TENNISLES TRAININGEN Hiervoor kan men zich telefonisch opgeven bij Mevr. M.L. Janssen-Jongbloets Stationsweg 138a, tel83555 Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o UITNODIGING Hierbij willen we de leden van de tennisclub uitnodigen om zo veel mogelijk mee te doen met de Boerenbruiloft op karnavals- dinsdag Het Bruidspaar heeft te kennen gegeven, dat ze de geschenken, die ze tijdens de receptie ontvangen, beschikbaar stellen voor de HULPAKTIE - POLEN. De familie Pijpers uit de Valkenkampstraat zal zorgen, dat de goederen in Polen komen. Daarom vragen ze, als iemand tijdens de receptie iets wil geven, dit te doen in de vorm van houdbare levensmiddelen of iets der gelijks De Kommissie Boerenbruiloft en het Bestuur Vriendelijk verzoek van de Kommissie: We hebben nog enkele mensen nodig om zaterdagmorgen te helpen. Bijeenkomst om 9 uur in de werkplaats van Joos Hoex o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN S.N.A. Zoals beloofd zou ik U op de hoogte houden van de vergadering van de V.B.B. over de onterechte handelwijze m.b.t. de aanpas sing van de gemiddelden. Deze vergadering, gehouden zaterdag 13 februari, besloot dat het reglement niet voorziet in een goede regeling en een voorstel tot wijziging van het reglement werd aangenomen. Problemen in de toekomst zullen daarmee dus worden voorkomen. De vergadering besloot na stemming, geen korrektie uit te voe ren op de bestaande situatie, wat dus betekent, dat de afgeno men matchpunten niet worden teruggegeven. Het is jammer! 11

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 11