NIEUWS VANUIT DE KLEUTERSCHOOL Aan de ouders, Het project "Gezond gedrag" is alweer voorbij. De kinderen en wij vonden het leuk om hieraan te werken. Vooral de poetsin structie van een assistente van de schooltandverzorging en het bezoek aan de tandartswagen, sprak erg aan. Erg fijn was het ook, dat twee ouders een gesprekje hebben gehad met de kleuters. Zo heeft mevr. Janssen (de moeder van Sander) met de kleuters gepraat over het ziekenhuis en enkele dingen van het ziekenhuis laten zien. Mevr. Wijnhoven (de moeder van Maarten) heeft met de kinderen voetengymnastiek gedaan en er van alles over ver teld. Deze ouders hartelijk bedankt. Indien er ouders zijn, die ook zoiets dergelijks met de kinde ren willen doen, geeft U dan s.v.p. een seintje. De vaderuurtjes van 12 tot 14 januari zijn erg goed bezocht ge weest. Door de vele positieve reacties van de vaders, denken wij erover om hier een jaarlijks terugkerende activiteit van te maken. Vaders, bedankt'. De oudste kleuters zijn inmiddels begonnen om lx per week, be geleid door een moeder, te werken aan een speelwerkblad. Mevr. van Nunen (de moeder van Janneke) en mevr. Lakeman (de moeder van Jolein) begeleiden de kinderen hierbij Na de kerstvakantie zijn we gestart met het voorlezen van "Pluk van de Petteflet" (voor de oudste kleuters) en "Jan Willem" (voor de jongste kleuters)Iedere vrijdagmiddag worden de kleu ters in 4 groepen verdeeld (2 groepen met oudste, en 2 groepen met jongste kleuters) en wordt er 20 minuten voorgelezen. A.s. vrijdagmorgen gaan de kleuters van Margreet (jongste kleu ters) een bezoekje brengen aan de peuterspeelzaal. De kleuters kunnen zo nog eens terug naar hun oude speelomgeving o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DAMES O.V.B. Dinsdag 9 februari komt mevr. ïffing een lezing houden over paranormale genezing. Deze avond wordt gehouden in zaal de Karklingel (biljartzaal tje). Aanvang 20.00 uur. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o IDUNAOOSTRUM Wegens gebrek aan belangstelling gaat de op zaterdag 6 februari geplande dropping niet door. De dropping wordt verschoven naar

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 6