BOND Pasch bestuursleden. Hierna werden nog enkele huishoudelijke punten besproken, waarna de voorzitter de vergadering sloot. Tot slot werden nog enkele films vertoond. Dit nam Martien Beerkens voor zijn rekening, wat hij tot volle tevredenheid van de aanwezigen deed. Na een dankwoord van de voorzitter aan Mar tien voor het draaien van de films keerden allen huiswaarts. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN S.N.A. Ziezo, weer eens een bericht over het wel en wee van onze club. De eerste wedstrijden van de onderlinge kompetitie zijn ge speeld Hans van Dijk - Eddy v.d. Venne 0-2 Harry Lenssen - Henk v.d. Heuvel 0-2 De afgelopen week zag ons derde team kans om te winnen van "den Aide Hoed" met 7-2. Ook ons eerste team speelde goed tegen VOP II en won met 7-2. Wat ons tweede team heeft klaargespeeld is mij nog niet geheel duidelijk maar daarover volgende week meer Voor de jeugd is het belangrijk om te weten, dat de uitwisse ling met VOP is vastgesteld op 20 maart. Nog even de tijd om flink te trainen. Tenslotte nog de mededeling, dat zeer binnenkort de vergadering van de V.B.B. zal plaatsvinden op aandringen van S.N.A.waar bij het wedstrijdreglement aan de orde komt. U zult middels dit stukje op de hoogte worden gehouden. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Het bestuur. Heine Uitslagen en standen na de 20e speeldag: Maandagavond: Old Timers/Feenstra Les 2-2 - Hurricanes Reynders/Close Encounters - Den Aide Hoed Hoed 0-4 The Lady Strikers All 10 Pinfall Wizzard - Fall Down - The Eagles - SVCB 1-3 3-1 1-3 De stand 1The Eagles 2. Den Aide Hoed 3. Pinfall Wizzard 4. SVCB 57 - 56i - 56 - 46è - 23 23i 24 33i 14

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 14