samenspel. Het overgrote deel van de 2e helft bleef het spel als in de voorgaande. Bij Oostrum koesterde men stilletjes de hoop minstens een puntje in huis te houden. Dat deze hoop, zo als al eens in eerdere wedstrijden, weer eens voorbarig was, bleek in de 82e minuut van deze wedstrijd. Een direkte vrije trap werd op een perfekte wijze over de muur gewipt en resul teerde in een 0-1 achterstand. Even later werden, naar eenlei ding van een handgemeen, een speler van Oostrum en Griendtsveen van het veld gestuurd. Oostrum werd in het verdere verloop van deze wedstrijd niet meer in staat gesteld de gelijkmaker te scoren o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NOBEL NIEUWS Zondag 24 januari, in manege te Well werd de selectiewedstrijd (dressuur) gehouden. In deze wedstrijd wist Arie Emons met Ro gier zich te plaatsen voor afvaardiging naar Roggel, voor deel name aan de gewestelijke kampioenschappen, die gehouden worden op 6 en 7 februari. Maandag 25 januari hield Nobel de jaarvergadering in het club lokaal. Arie Vermeulen, de voorzitter, heette alle aanwezigen hartelijk welkom. Hierna gaf hij het woord aan de secretaris, die het financieel verslag voorlas. Hieruit bleek, dat de club goed draaide. Daarna kwam als agendapunt het jaarverslag. Dit werd weer op rijm gebracht, zoals we dat van Teng gewend zijn. Zo werd iedereen op een of andere wijze in het jaarverslag ver meld maar het was deze keer wel een hele opgave voor Teng, daar dit zijn laatste vergadering was als bestuurslid en secretaris. Hij blijft echter nog wel lid. Hierna bedankte hij iedereen voor de prettige samenwerking. De voorzitter nam het woord om Teng te bedanken voor alles wat hij voor Nobel heeft gedaan. Maar dit ging niet ongemerkt voorbijEr werd aan Teng een geschenk aan geboden, een Nobelrijdeken en bloemen voor Annie Aben. Maar on ze amazones en ruiters lieten ook van zich horen door woorden van Piet Staaks, die Teng ook nog bedankte voor het vele werk en de prettige samenwerking. Hierna bood hij, namens amazones en ruiters een platenbon en een boeket bloemen aan. Toen werd door de voorzitter medegedeeld dat er twee personen aftredend waren, namelijk Ine Creemers en Teng Aben. Deze laatste was niet meer herkiesbaar. Het bestuur had Arie Emons als kandidaat gesteld maar uit de vergadering werd Hannie van de Heiden als kandidaat gesteld. Hierna volgde de stemming. Na de stemming bleek, dat Ine Creemers weer was herkozen en Arie Emons was ge kozen. Deze bedankte iedereen voor het in hem gestelde ver trouwen. Ine Creemers gaat het secretariaat waarnemen. Het be stuur ziet er als volgt uit: Piet van Dijk voorzitter, Ine Creemers secretaresse Jeu Staaks, Arie Emons en Sjeng van de

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 13