loop van die dag kunt U de erwtensoepauto weer in Uw straat verwachten. We willen de rondgang (met 4 auto's tegelijk voor 4 verschillende routes) beginnen rond de klok van tienen! Om te voorkomen, dat steeds de laatsten de kans lopen een lege wagen te moeten zien voorbijrijden, starten we dit jaar op het eindpunt van afgelopen jaar! Toch menen we ons vooraf al te moeten excuseren indien we U niet meer zouden kunnen helpen! We rijden onder het motto: OP IS OP! De erwtensoep willen we U aanbieden tegen dezelfde prijs als in 3,25 per liter. Dankzij de inzet van de leden van de tafeltennisvereniging en de deskundige bereider van deze soep, onze Oostrumse slager J. Truyenf hopen we U weer een product te kunnen leveren, dat U ieder jaar graag weerom ziet komen! "Geef de carnaval een eerste swing met de soep van de tafeltennisvereniging!!!" o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KARNAVALSVERENIGING "DE KARKLINGELS" OOSTRUM. Jan van Arsen nieuwe Prins! Zaterdagavond kwam dan eindelijk een einde aan de mysterie's rond de nieuwe Prins. Rond 22.30 uur diende Jan van Arsen zich aan als opvolger van Prins Harrie III, dit alles onder een geweldig applaus, Daarvoor had Prins Harrie III zijn onderdanen bedankt voor de fijne samenwerking. Vorst Jan verzocht de oud-Prins enkele stappen terug te maken, een beweging die tegenwoordig iedereen dient te maken! Vrijdag konden Oostrum's bejaarden carnaval vieren, Netty Jeuken had de 65+sers enkele dansen geleerd die met succes uitgevoerd werden Een heel aandachtig gehoor vond Oere toe. Ga zo door Hofkoor. Ut Göt liet weer op een plezierige manier van zich horen. Venray's zingende snijjer Engelbert Oudenhoven zong liedjes uit een ver verleden maar ook de nieuwste carnavalsliedjes' Hij werd muzikaal bijgestaan door Staf Soulimans0 Zaterdag zullen de jeugdige carnavalsvierders de opvolgers van Prins Hans, Vorst John en Nar Wim begroeten. Dit alles tijdens een carnavalsbal in zaal De Karklingel. Aanvang 18.30 uur. De inschrijfformulieren voor de optocht carnavalszondag in Oostrum, zijn vanaf heden verkrijgbaar bij: A. van Soest, Geysterseweg 18. 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10