Op woensdagmiddag kunnen de jeugdigen heerlijk voetballen op "de Spar"; ook al zijn het geen 11-tallen, die voetballen maar 40-tallen. Dit alles onder leiding van Br. Huijbers. Ook het voetbalkarap waar de A, B en C jeugd graag aan deelneemt al was het maar om het heerlijke eten en bereid door de Broeder. De altijd bescheiden gedecoreerde mocht vele felicitaties in ontvangst nemen. Dat deze avond zo goed geslaagd is kwam voor een groot gedeelte door de muziek van onze hofkapel. Ook het hofkoor "Oere toe" verleende haar medewerking. De organisatie van deze avond was in handen van Wiel Arts. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o CARNAVALSVERENIGING "DE KARKLINGELS" De inschrijfformulieren voor de optocht carnavalszondag in Oostrum, zijn vanaf heden verkrijgbaar bij: A. van Soest, Geysterseweg 18. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o CARNAVALSVERENIGING "DE KARKLINGELS" Afgelopen vrijdag mocht ik op het carnavalsbal van Nieuw Sprae- land een onderscheiding in ontvangst nemen van de plaatselijke carnavalsvereniging "De Karklingels" Ik was hooglijk verrast door deze geste en zou dan ook iedereen willen danken, dat mij deze eer te beurt viel. Gedurende meer dan elf jaren heb ik op een fijne manier kunnen samenwerken met de Oostrumse bevolking. Het viel dan ook niet gemakkelijk ons huis op de Geysterseweg te verlaten waar in al die jaren ook veel Oostrumse mensen een bezoek brachten. Dat ik uit Oostrum ben vertrokken betekent niet, dat ik me niet meer kan inzetten voor plaatselijke aktiviteitenIk hoop, dat er in de toekomst nog steeds een beroep op mij gedaan zal wor den Nogmaals iedereen heel hartelijk bedankt voor deze onderschei ding en hopelijk voor de toekomst nog een fijne samenwerking. Br. P. Huijbers. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o HALLO KOESKES, We hebben weer club op woensdag 3 februari. We hopen, dat jul lie allemaal om 7 uur in de Watermolen zijn, dan gaan we er een gezellige avond van maken. Groetjes en tot dan, Monique, Sjan en Rieky. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 10

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 10