24 juni Interne vergadering oudervereniging. 27 juni Fietstocht C.O.Z.O. 9 t/m 14 augKampweek C.O.Z.O. 4 jongste groepen, aug. Wandeloriëntatietocht L.V.B. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VERANDERING_VAN_DE WAARNEEMGROEPEN_BIJ_DE_VENRAYSE_HUI§ARTSEN_ In verband met de komende wet voorzieningen gezondheidszorg hebben de Venrayse huisartsen besloten om vanaf 1 januari a.s. de groepen, waarin zij gedurende de weekenden voor elkaar waar nemen, te wijzigen. Hierdoor wordt het verschil in aantal pa tiënten per groep verminderd en kan een goede medische ver zorging gedurende het weekend gegarandeerd worden. De volgende huisartsen vormen één groep: P. Corver, G, van Loon, E. de Muinck Keizer, F. Schmeetz, Th. van Thiel, D. Vercauteren en Jde Vocht. De andere groep bestaat uit: W. Bloemen, A. Franken, Th. Lankveld, H. Schraven, en J. Wittg Welke arts er dienst heeft zal op de gebruikelijke manier wor den bekend gemaakt in diverse kranten, via de telefoonbeant- woorder en door middel van een bordje aan de praktijkdeur. Er is een afspraak gemaakt, dat in noodsituaties de ene dienst doende arts voor de ander invalt. Op de zaterdagen en zondagen wordt van 10 tot 11 uur en 17 tot 18 uur een spreekuur gehouden. Buiten deze tijden is het nood zakelijk eerst de arts op te bellen om nodeloos heen en weer gereis te voorkomen. Verzoeken voor huisbezoek, worden, als het even kan, vóór 11 uur binnen verwacht. Verschillende artsen hebben voor waarneming gedurende avonden en nachten onderling afspraken gemaakt, die echter zo mdivi dueel zijn, dat het onmogelijk is om ze hier bekend te maken, zodat ook hier geldt, bel eerst de eigen huisarts. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-c S.V.-OOSTRUM Af d_L_Voetbal Programma voor zondag 10 Oostrum 1 - Melderslo 1 Oostrum 2 - Melderslo 5 Hegelsom 5 - Oostrum 3 Oostrum 4 - Melderslo 6 Sparta 8 - Oostrum 5 januari 1982. aanvang 14.30 u. aanvang 12.00 u. aanvang 10.30 u, aanvang 10.00 u„ aanvang 10.00 u. 9 Scheidsrechter W. Peynenburg B. Linskens P. Haegens

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 9