van vele kerkdiensten, het gaat nog steeds crescendo, prachtig! Hartelijk dank aan onze harmonie, die altijd spontaan bereid is om kerkelijke vieringen op te luisteren en die er dan ook al tijd een feestelijke tint aan geeft. Hartelijk dank aan de dames van de kerkschoonmaakdie je nooit hoeft te waarschuwen, ze zijn altijd present en zorgen ervoor, dat onze kerk er altijd keurig uitziet. Dat hoor je vaak van buitenstaanders. Hartelijk dank aan de dames die week m week uit onze kerk met bloemen versieren en als er geen bloemen aan wezig zijn, zorgen zij zelf wel voor bloemen. Ongevraagd staan ze altijd klaar. Hartelijk dank aan de leden van onze Gezinsmissen-commissie, zij verzetten veel en goed werk en zorgen ervoor, dat onze kerk vol stroomt. Veel positieve geluiden hoorden we dan ook over de Kerstviering, ook van mensen buiten Oostrum. Hartelijk dank aan onze kollektanten en misdienaars, die ook week in week uit komen opdraven en ons nooit in de staak laten. Hartelijk dank aan de klusjesmannen- en vrouwen, jongens en meisjes van de lagere school, die een helpende hand bieden als er een beroep op hen gedaan wordt Ik zal nog wel een of andere groep misschien vergeten zijn, daarom: hartelijk dank aan alle mensen, die door hun persoon lijke inzet hielpen. Hartelijk dank ook aan allen, die de kerk financieel gesteund hebben en Uw financiële steun was ook dit jaar weer geweldig; U draagt Uw kerk nog een warm hart toe. Dank U wel, allemaal, voor zoveel begrip en vertrouwen. Het jaar 1981 was voor mij een fijn jaar en erg bemoedigend. Laten we SAMEN verder gaan; alleen kan ik niets, SAMEN kunnen we veel I Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 7 jan. 9 jan. 10 jan. 11 jan. 12 jan. 14 jan. 14 jan. 14 jan. 15 jan. 18 jan. 19 jan. 7 Bestuursvergadering S.V.O. Oud papier ophalen Harmonie. Schaatsen Iduna. Zitting, Carnavalsvereniging. Demonstratie "Warme Bakker" L.V.B. Vaderuurtje op de kleuterschool Bestuursvergadering Harmonie. Jeugdleiders-vergadering S.V.O. Dropping voor D en E jeugd. Vergadering werkcomité café van Dijk. Jaarvergadering O.V.B.

Oostrum's Weekblad | 1982 | | pagina 7