In het Parochiehuis zijn ook de ouders van de daar aanwezige kinderen van harte welkom. De zaal is wel niet groot maar met 'n beetje goede wil kunnen er toch veel mensen in. Gaarne zou den we een verzoek aan de volwassenen willen richten: laat de stoelen vrij voor moeders met kleine kinderen, want tenslotte is het toch een kinderfeest met de grote kindervriend Sinter klaas Om de Sint in financieel opzicht tegemoet te komen zal komende week door de leden van het Werkcomité en de Oudervereniging een rondgang door Oostrum gehouden worden. Deze bijdrage is tevens bestemd voor een attentie voor de zie ken met Kerstmis. Bij voorbaat dank. HET SINTERKLAASCOMITE -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DAMES L.V.B. 23 en 24 November: Excursie Med. faculteit der universiteit te Nijmegen. We vertrekken om 9 uur met de trein (treinreis zelf betalen) Onkosten van deze dag 5,00. Het programma ziet er als volgt uit: 10.00 uur Aankomst, koffie en inleiding over bouw en functione ren van een academisch ziekenhuis. 10.30 uur Rondleiding anatomisch museum aansluitend video-film met als onderwerp "Wonder - Machine - Mens". 12.30 uur Lunch. 14.00 uur Excursie centraal dierenlaboratorium. 16.00 uur Einde excursie. 26 November: De heer Schols houdt een lezing over het thema "Houden wij van onze streektaal"? Aanvang 20.00 uur in het parochiehuis. Het bestuur. o-o—o-o-o—o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o—o—o-o—o-o-o-o—o-o-o—o-o-< Hoi Koeskes: A.s. woensdagavond (25 november) hebben we weer club van 7 uur tot half 9. Omdat we gaan werken met papier machée moeten jullie allemaal 2 rollen W.C.-papier (vol) meebrengen. Tot woensdag. Rieky, Monique, Sjan. -O-o-O-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De Muppets: Zoals we vorige keer afgesproken hebben gaan we vanavond met deeg werken. Als jullie het deeg (3 kopjes meel - 1 kopje zout 2

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 2