Biljartvrienden - SNA Na de opwinding van de vorige week naar aanleiding van de bow ling wedstrijd nu weer wat biljartnieuws Het derde team boekte winst tegen 0G0-3 in Overloon (5-4) Goed spel van Sraar Vermeulen (gemiddelde 2,66) Ook werd gewonnen van "de Steeg". Ons tweede team verloor uit tegen t Anker" en alleen Sjaak Cornelissen wist z'n partij te winnen. Een bijzondere gebeurtenis in het tweede team vond plaats op 10 november tegen de Burggraaf waarbij Eddy v.d. Venne met een serie van 29 en een gemiddelde van 4 z'n partij wist te winnen. Voor herhaling vatbaar. De wedstrijd werd overigens ook nog ge wonnen door SNA-II. Het eerste team versloeg thuis OBK. Jo de boer draaide maar liefst een serie van 52 gemiddelde 8. Ook Harry Lensen speelde 5,95. Al met al wordt er succesvol gespeeld en je zou zeggen dat de kwaliteit van de SNA-spelers een stijgende lijn vertoont. Volgende week zal ik iets van het jeugd-biljarten schrijven. Hans van Dijk moet maar een overzicht maken van de huidige competitie-stand Heine -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Nobel-nieuws Zondag 8 Nov. hadden we de rally-rit met Ons Genot uit Leunen. Om goed 10.00 uur werd er onder zeer gunstige weersomstandighe den gestart bij M. Aben, Zwarte Klef, daar was ook de finish. De rit ging door het Venray's Broek richting Overloon. Hier had men zo veel mogelijk de bosrijke omgeving opgezocht, daar was ook een rustplaats waar men zich kon versterken. Na de rust ging het weer richting Zwarteklef waar men veel om zwervingen en opdrachten moest uitvoeren voor men op dit punt arriveerde, 's Avonds werd in zaal Martens in Leunen de route beschrijving en opdrachten uitgelegd en de prijzen uitgereikt. Voor onze club kwamen de volgende prijzen uit de bus: Aangespannen Staaks - Lucassen 6-de prijs de volgende equips Toon Aben - Paul Reintjes (Leunen) 1-ste prijs. Wiel Pijls - In Steinman 5-de prijs. Arie Emons - Jolanda v.d. Ven 6e prijs. De dames Schreiers - Peeters-Clephas 7-de prijs. Twan Peeters - Michél Beerkens 8-ste prijs. Jolanda Litjens - Gemmy Wijnhoven 9-de prijs. Astrid Staaks - Connie Litjens 10-de prijs. Na de prijsuitreiking dankte Jan Vlemmix van de afdeling Leunen iedereen voor de samenwerking, maar vooral de mensen die deze rit uitgezet hadden. 13

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 13