raakte!! (Gelukkig aan beide kanten!) Na de pauze was 't initiatief totaal in Oostrums - handen. 'n Soms te gehaast spelende J.Martens (hij moet scoren!) had enkele kansen, doch wist deze niet te verzilveren. In 't laatste kwartier smeet Oostrum 4 alles op de aanval ook tot enkel gevaarlijke Meerlo - counters leidde. Toch zouden de rood-witten nog aan hun verdiende overwinning komen, uit enkele hachlijke situaties voor 't Meerlo - doel be landde de bal bij R.v.Lieshoutdie de bal in de uiterste hoek wist te brengen. 'n Goede en sportieve wedstrijd die verdiend werd gewonnen. De komende 3 wedstrijden zijn erg zwaar. Wat Oostrum 4 werkelijk waard is zullen we na deze wedstrijden weten. In ieder geval Succes. -o-o-o-oo-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- HEGELS0M_2 _-_00STRUM_22_-_3 Na enkele zwak gespeelde wedstrijden moest Oostrum 2, in een mistig en koud Hegelsom, aantreden tegen de koploper n.l. Hegelsom 2. Vanaf het beginsignaal heeft Oostrum, met een versterkt midden veld, het initiatief naar zich toegetrokken. Dit resulteerde in - een aantal hoekschoppen waaruit vooralsnog niet werd gescoord. In de 25e minuut lukte dit echter wel toen een goed genomen hoekschop van M.Wijnhoven door J.Derickx in het doel werd ge lopen 0-1. Hierna kwam Hegelsom fel opzetten en profiteerde van een dek- kingsfout in de Oostrum-verdediging 1-1. Vlak voor rust nam Oostrum wederom de leiding toen een zwak ge speelde terugspeelbal onderschept werd door M.Wijnhoven. Deze omspeelde op de rand van het strafschopgebied de keeper en schoof de bal beheerst in het lege doel 1-2. Na de rust een voordurend aanvallend Hegelsom dat tegen de goed spelende Oostrumse-ploegmet als uitblinker doelman W.Kunzler, weinig kansen kreeg. Kort na de rust moest H.van Bergen zich laten vervangen, met een knie-blessure, door Bert Linders. Deze gaf in de 25e minuut een diepte-pas op H.Wilmsen die met een fraaie schuiver scoorde 1-3. Hierna verzuimde Oostrum een aantal riante mogelijkheden ongebruikt te laten om de wedstrijd definnitief te beslissen. In de 30 min. werd, tegen de verhouding in, alsnog door Hegelsom tegengescoord 2-3. In het laatste kwartier kon Hegelsom niet meer de kracht opbrengen om het Oostrum nog echt moeilijk te maken, zodat de twee punten verdiend mee naar Oostrum zijn gegaan. 12

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 12