trap, vanuit een moeilijke hoek 1-0. Enkele minuten later wist Martien (Jep) Verstegen de stand op 2-0 te brengen, na goed doorgaan op een inkomende bal. In de 37e minuut was het wéér Jep die goed doorging, maar hij werd in het strafschopgebied neergelegd. Strafschop, welke door Jan van Hout werd omgezet in een doelpunt: 3-0. Dit was ook te vens de ruststand. Na de rust kreeg de wedstrijd een rommelig karakter en werd er door Oostrum niet meer gescoord, alhoewel er nog enkele doelrij pe kansen waren voor Jan Custers. Tegen het eind van (Je wedstrijd wist Ysselsteyn de eer nog te redden, toen een verraderlijke bal door onze, voor de rest goed keepende doelman, verkeerd werd beoordeeld: 3-1. En dit was ook tevens de eindstand. M0NTAGNARpS_4_-_00STRUM_4^__2_-_l_1 Met gemengde gevoelens begon Oostrum aan 't karwei tegen Montag- nards 4. Ten eerste omdat het twee "Stammspieler" moest missen, en ten tweede omdat de weersomstandigheden bar en boos waren; het regende pijpestelen en er stond 'n harde wind van doel tot doel In het begin verliep alles naar wens, en in de tiende minuut nam Oostrum zelfs de leiding toen "gelegenheidsmidvoor" Jac. Linskens op aangeven van Henk Claessen 'n puntgave punter los liet die zowaar doel trof: 0-1. Halverwege de eerste helft werd Sjaak Cornelissen in het straf schopgebied, in kansrijke positie, gehaakt; iedereen dacht dat wordt 'n penalty, behalve de scheidsrechter, die liet gewoon doorspelen. Een zelfde geval herhaalde zich na rust nog 'n keer toen Frank Driessen werd getorpedeerd in het strafschopgebied. Tien minuten voor rust kwam Montagnards fortuinlijk op gelijke hoogte, door 'n misser in de achterhoede, waar de weersomstan digheden voor 'n groot deel debet aan waren: 1-1. Daarna leek Sjaak Cornelissen Oostrum weer aan de goede kant van de score te brengen, maar zijn prachtige schot vanaf de lin kerkant, spatte uiteen op de rechterdoelpaal Na rust ongeveer hetzelfde spelbeeld, hard werken van Oostrum- zijde, dat Wim van Dijck al met de rust zag vertrekken omdat hij nog met 't 3e elftal mee moest, Jos Hout kwam de gelederen versterken. Een doelpunt bleef echter uit, ook al was Jac. Lins kens er een keer dichtbij met 'n schot van afstand. Toen Oostrum 4 zich al had verzoend met 't behaalde ene punt, plaatste de rechtsbuiten van Montagnards de bal hoog voor de Oostrumse pot, en gedragen door de felle wind plofte het leder achter de vergeefs duikende goalie Hans Peeters tegen 't net: 14

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 14