VENRAY 5- 00STRUM_2:__1_:_3^ Afgelopen zondag speelde Oostrum in Venray tegen het vijfde elf tal, dat tot dan toe nog ongeslagen was en dus bovenaan stond. Gehinderd door de harde wind en het gladde veld was het voor beide ploegen erg moeilijk om tot goed voetbal te komen. De eerste helft had Venray de wind mee en dit was ook wel te mer ken, want het grootste gedeelte van de eerste 45 minuten speel de zich af op de Oostrumse helft. Toch werd er af en toe nog wel leuk gecombineerd, waarbij Venray wel de beste kansen kreeg. Van deze kansen kon Venray er maar één verzilveren en dit ge beurde 5 minuten voor de rust. Uit een corner kon een Venrayse speler inkoppen en de bal verdween in het doel. Zo gingen we rusten met een 1-0 achterstand door een wat ongelukkige tegen- goal In de tweede helft had Oostrum het voordeel van de harde wind en dit voordeel werd dan ook beter uitgebuit, dan Venray dat deed. Gesteund door deze wind en met veel inzet trok Oostrum ten strijde om zo snel mogelijk de gelijkmaker te forceren. Dit gebeurde al na 10 minuten, toen na een snelle vleugelwisseling Oostrum op links doorbrak en Marnie Wijnhoven de voorgezette bal van dichtbij kon intikken. Na deze goal voelde Oostrum dat er meer inzat en bleef aanvallen. Uit een vrije trap van John Willemse kon Tonnie Kessels de bal vallend achter de doelman koppen en zo was een 1-0 achterstand al snel omgebogen in een 1-2 voorsprong. Na deze goal ging Venray iets meer in de aanval maar hun aanvallen strandden óf op de Oostrumse defensie óf de afwerking was te onnauwkeurig. Aan de anderekant was Oostrum wel gevaarlijk en kon Tonnie Kessels uit een corner zijn tweede en ons derde doelpunt maken. Ook bij deze corner zag de Venrayse verdediging inclusief de doelman er niet bijster goed uit en het was wel duidelijk dat daar de kwetsbare plek van het verder niet slecht spelende Venray lag. Doordat er verder geen kansen meer benut werden eindigde deze wedstrijd in een dikverdiende overwinning voor Oostrum en konden we na het laatste fluitsignaal van de goed leidende scheidsrech ter in jubelstemming de kleedkamer opzoeken. 00STRUM_3_-_YSSELSTEYN_5__3_-_l Dat U een week niets van ons gehoord heeft wil niet zeggen dat we de vorige week verloren hebben, maar afgelopen zondag moes ten we aantreden tegen één van de weinige, door ons, gevreesde tegenstanders: Ysselsteyn 5. Al in het begin van de wedstrijd werden we met de neus op de feiten gedrukt, het zou geen gemakkelijke wedstrijd worden, maar na een kwartier spelen kwamen we langzaam los en in de 25e minuut was het dan ook raak. Jan van Hout scoorde uit een vrije 13

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 13