Programma voor zaterdag 10 oktober 1981. BEKERWEDSTRIJDEN Oostrum Cl - Ysselsteyn Cl Meerlo Dl - Oostrum Dl Oostrum El - Wittenhorst El Vriendschappelijk Oostrum BI - Venray B3 Kronenberg Al - Oostrum Al Jeugdleiders aanvang 12.00 uur aanvang 11.00 uur, vertrek per fiets om 10.15 uur aanvang 10.00 uur aanvang 14.30 uur aanvang 15.00 uur vertrek 1400u Donderdagavond om 21.15 uur jeugdleidersvergadering in de kanti ne. We verwachten alle leiders. Fr. Schelbergen komt deze avond uitleg geven over het leiden van jeugdwedstrijden. BEGELEIDING_OVERSTEKEN_JEUGDVOETBALLERS Woensdag 14 oktober: 13.00 uur: Mevr. Poels - Mevr. Martens 14.25 uur: Mevr. Kunen - Mevr. Holtackers o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AMERICA l_-_00STRUM_l__4_-_2 In de vierde competitiewedstrijd was Oostrum afgelopen zondag te gast bij het eerste elftal van America. Het door blessures ge teisterde Oostrum zou eigenlijk de komende wedstrijden enkele punten moeten halen, om zodoende weer aansluiting in het klasse ment te krijgen. In deze wedstrijd ging de Oostrumse ploeg, on danks hinder van de krachtige tegenwind, erg goed van start. Zo goed zelfs dat Carlo Verheyen de bal, na een voorzet van Pieter Muyres, achter de doellijn deponeerde. Het verblufte America reageerde fel op de Oostrumse voorsprong, waarna na 30 minuten spelen deze ploeg, enigszins geholpen door de wind, de gelijkma ker scoorde. Oostrum werd steeds meer onder druk gezet, en na 42 minuten maakte Huub hands, als laatste redmiddel om een doel punt te voorkomen. De strafschop zorgde voor een achterstand van 2-1, tevens ruststand. Kort na rust kon een uitstekende uittrap van de Oostrumse doel man, via Jan Janssen verlengd, door Carlo met een doelpunt be kroond worden. Kort mocht de gelijke stand niet duren, want in de 55e minuut en in de 58e minuut zorgden twee snelle aanvallen van America voor een 4-2 achterstand, waarvan het derde doelpunt ongelukkigerwijs via een Oostrumse voetbalschoen in de netten geraakte. Het blijkbaar steeds door pech achtervolgde Oostrum was in deze wedstrijd zeker niet de mindere ploeg. Volgende keer hopenlijk meer succes I 12 I

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 12