De kosten voor deze excursie bedragen: Reiskosten voor eigen rekening en 5,00 voor de lunch. Graag willen we voor 15 september a.s. opgave hebben van de dames die mee willen gaan met opgave van voorkeur voor één van bovengenoemde data. Het programma voor deze dag is als volgt: 10.00 uur: Aankomst. Koffie in de bibliotheek. Inleiding over de geschiedenis en bouw van de Katholieke Universiteit door een medewerkster van het bureau pers en voorlichting. 10.30 uur: Rondleiding door het anatomisch museum van de subfaculteit der geneeskunde, onder leiding van een explicateur, gevolgd door het video-programma "wondermachine-mens" (het gezelschap wordt in 2 gelijke groepen gesplitst). 12.30 uur: Lunch (soep, broodjes, koffie en fruit) in de kantine van het préklinisch hoofdgebouw. 14.00 uur: Bezoek aan het dierenlaboratorium van de faculteit der geneeskunde en tandheelkunde en het Sint RadboudziekenhuisNa de film "expireraent 115" zal een van de medewerkers een rondleiding door het laboratorium verzorgen. ca. 16.00 uur: Einde bezoek. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o (meer bewegen voor ouderen) In verband met de kermis gaan de gymnastiek en volksdanslessen volgende week niet door. Nieuwe leden die aan het volksdansen mee willen doen, kunnen alleen starten met deze lessen in september. Verder kunnen we het hele dansseizoen geen nieuwe leden aannemen. De nieuwe leden krijgen een extra bij spijker-half-uurtje Daarom ons verzoek of de nieuwe leden op maandagmiddag om half 2 in het Parochiehuis aanwezig willen zijn. Afgelopen maandag zijn er reeds 4 nieuwe dansen gestart. Zijn er nog twijfelaars? Kom dan gerust in de maand september eens een kijkje nemen. Het verplicht tot niets. De gymnastiek-club kan het gehele jaar door nieuwe leden aan nemen De gymnastiek blijft op dinsdagmiddag van half 5 tot half 6. Ook daar bent U van harte welkom om een kijkje te nemen.

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 4