Ook biedt de cursus de mogelijkheid een werkstuk(je) te maken van hout of metaal. Met de cursisten zelf wordt definitief een programma vastgesteld. Onkosten: 40,00 (zonder consumpties). Materialenkosten (stekkers, spijkers, hout, snoer enz. enz.) zijn voor eigen rekening, maar kunnen wel op de L.T.S. gekocht worden De L.T.S. en de L.V.B. zijn niet aansprakelijk voor schade aan kleding enz. Opgeven bij de plaatselijke secretaresse voor 25 september. "OUDERSCHAP NU' In de vorm van gesprek en discussie is deze cursus opgezet voor ouders, die kinderen in de leeftijd hebben van 12 - 18 jaar de periode jia de lagere school. Onder leiding van Mevrouw van der Grinten zijn er zes bijeenkomsten in zaal Sijbers te Venray op woensdagochtend van 9 - 11.30 uur. Aanvang woensdag 11 novenberOnkosten 15,00 zonder consump ties) Opgeven bij de plaatselijke secretaresse voor 25 september. "CURSUS BOEKHOUDEN'T De cursus bestaat uit zes lesavonden gegeven door Dhr. Huet, van 19.30 - 21.15 uur. De cursus wordt gegeven in zaal Sijbers op donderdagavond. Op 8 en 15 oktober, 5 - 12 - 19 en 26 november. De cursus bevat de volgende onderwerpen: 1) berekeningen (procenten, optellen enz.); 2) kas-, giro- en bankboek; 3) kinderbijslag en techniek om inkomstenbiljet in te vullen; 4) spaarvormen; Onkosten cursus 25,00 inclusief stencils (zonder consumpties). Opgeven bij de plaatselijke secretaresse voor 25 september. Op donderdag 24 september a.s. beginnen we ons winterprogramma met de jaarvergadering en bestuursverkiezing? Aanvang 20.00 uur in het Parochiehuis. Het Bestuur. pA:_lES_L^V^B. We hebben voor dit najaar een excursie kunnen regelen naar de Katholieke Universiteit in Nijmegen. Daar men hier niet meer dan 30 personen tegelijk kan ontvangen, zullen we waarschijnlijk 2 maal gaan. De data voor deze bezoeken zijn donderdag 5 november en dinsdag 24 november 3

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 3