DORPSRAADVERGADERING Het werkcomité heeft op maandag 21 september a.s. haar maande lijkse openbare vergadering in café Vermeulen. Aanvang 20.00 uur. De volgende agenda-punten worden behandeld: - Participatie woningbouw. Spreker: Dhr. de Klerk van de woningbouwvereniging Noord-Limburg - Bezwaarschrift tegen het Bestemmingsplan Buitengebied. - Standpuntsbepaling t.a.v. de komende gemeenteraad verkiezing. (Kandidaten uit Oostrum in de raad?) De leden van het werkcomité heten U van harte welkom. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DAMES-CLV^ Dinsdag 8 december komt er een spreker over de werkeloosheid. Diegene die hierover vragen hebben kunnen die schriftelijk in een gesloten enveloppe indienen voor 15 oktober bij Jose Verhagen, Witte Vrouwenstraat 28. Je hoeft U naam bij de vragen niet te vermelden. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o LEDEN_L_1V1B. In kringverband worden de volgende cursussen georganiseerd: "KLUSJES IN HUIS" In het kader van het emancipatie-programma is deze cursus opge zet voor de L.V.B.-Kring Venray. De opzet van de cursus is: de vrouw te leren kleine veelvoor komende reparaties in huis zelf te kunnen uitvoeren. De L.T.S. biedt de cursisten de mogelijkheid naast uitleg ook practische ervaring op te doen. De cursus bestaat uit 8 lesavonden, van 19.30 - 21.30 uur, gegeven op maandagavond in de L.T.S. te Venray. Aanvang maandag 5 oktober. De cursus wordt gegeven door de leraren: Dhr. van der Ileyden, Dhr. van de Broek en Dhr. van Bers In deze cursus komen aan de orde: 1) veilgheid met electriciteit 2) electrische huishoudelijke apparaten; 3) sanitair; 4) onderhoudswerkzaamheden; 5) hang- en sluitwerk; 6) gebruik van gereedschappen (boormachines enz.) Tijdens de cursus kunt U zelf kleine reparaties uitvoeren (stekkers enz.). 2

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 2