na een afzonderlijke mededeling. De gepubliceerde resultaten - cijfers zijn uitsluitend bestemd voor de Oostrumse gemeenschap en mogen derhalve niet worden ge bruikt ter publicatie naar buiten in welke vorm dan ook. Op deze vergadering zult U worden geïnformeerd over de gang van zaken van kerk en gemeenschapshuis; tevens zal er gelegenheid worden gegeven tot het stellen van vragen. Door de besturen van kerk en gemeenschapshuis wordt U vriende lijk uitgenodigd, om deze vergadering bij te wonen. In afwijking van andere jaren treft U dit jaar geen financieel overzicht aan van'het Gemeenschapshuis. Een financieel overzicht geeft de stand aan per 31/12 van een jaar. Gezien de recentelijke verbouwingen en de daarmee gedane uitgaven zou het financieel overzicht 1980 mogelijk onjuist kun nen worden uitgelegd. Het bestuur zal derhalve ter vergadering het financieel over zicht verstrekken en toelichting hierop geven. Tevens liggen ter inzage tekeningen van de gewenste uitbreiding van het gemeenschapshuis, waarvoor bij de gemeente Venray finan ciële steun is gevraagd. Mogelijk kunt U deze avond vrijhouden.. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o -o-o-o-o-o AGENDA: 28 aug. Franse-Avond Iduna 30 aug. Einddatum introduceren tennisclub 1 sept Kevelaer O.V.B. 2 sept Harmonie, kwartaalbespreking tamboerkorps 3 sept Parochievergadering 3 sept Bestuursvergadering S.V.O. 4 sept Film, Iduna 5 sept Harmonie, oud papier ophalen 5 sept Harmonie, koffieconcert in het Gemeenschapshuis 6 sept Harmonie, concert te Lottum orkest tamboerkorps 7 sept Harmonie, kwartaalbespreking orkest 8 sept Ouderavond kleuterschool voor de ouders van onze jongste kleuters 10 sept Jeugdleidersvergadering 10 sept Harmonie, bestuursvergadering 12 t/m 15 sept Kermis 17 sept Bestuursvergadering tennisclub 20.00 u. kantine 21 sept Openbare vergadering dorpsraad café Vermeulen 22 sept Spreker gemeenteraad O.V.B. 25 sept Iduna discussie onderwerp wat is O.J.C. 27 sept Harmonie, deelname orkest aan muziekfestival Yssel steyn 10

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 10