3- P-P-1- -Y-JJL1 J_ _c_a_fA 73R. JPJJ.-- o J c iduna een uitstekende voorhoede, die zich kans op kans wist te cre ëren. Door de grote inzet van de Oostrumse ploeg kon de voor sprong vooralsnog gehandhaafd worden, tot de 25e minuut, toen Bergen een goed opgezette aanval naar behoren wist af te ronden 1-1. 10 minuten later wisten ze voor de tweede keer een van de vele uitgespeelde kansen af te ronden 2-1. Tevens ruststand. Al direct na de rust bleek dat de roodwitten nog lang niet ver slagen waren. Waren het de gastheren die, in de eerste helft, het betere van het spel hadden, nu was het Oostrum dat met be ter voetbal en nog meer inzet voor de dag kwam. Dit leidde 10 minuten na rust tot een penalty, nadat H. Wilmsen in het straf schopgebied ten val werd gebracht. Deze strafschop werd door L. Basten beheerst ingeschoten 2-2. Een klein misverstand in de achterhoede werd 3 minuten later door Montagnards onmiddellijk afgestraft, waardoor ze de lei- ding weer namen 3-2. Oostrum zette nu alles op alles om de gelijkmaker te forceren. Aanval op aanval volgde op het doel van Montagnards en herhaal delijk konden de gastheren van geluk spreken, dat het doel ter nauwernood gemist werd. Het geluk was ook deze keer niet aan de zijde van de roodwitten. Wat men ook probeerde, de bal wou maar niet tussen die twee pa len in het net belanden. Zo bleef men in de aanval, totdat vier minuten voor het eindsignaal, geheel onverwacht uit een counter Montagnards met een schitterend doelpunt de overwinning veilig wist te stellen. 2 Minuten later werd de strijd beslecht door het 5e doelpunt van Bergen. Over het geheel gezien was het een boeiende wedstrijd, waarin goed voetbal geboden werd, ondanks de enigszins geflatteerde uitslag. Met nog twee wedstrijden te spelen zal het voor de Oostrumreser- ves zéér moeilijk worden zich in de 2e klasse te kunnen handha ven, mede omdat de andere degradatiekandidaten er wel in slaag den die zondag een punt te bemachtigen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O O.j.c. IDUNA_PRESENTEERT Zaterdag 9 mei in zaal "de Karklingel" een DISCOBAL mmv. Stage Fright Aanvang: 20.00 uur. Entree 2,-- Tot dan. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 8

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 8