E.W.C. 2 - uostrum z: z-j In deze belangrijke wedstrijd tegen mede-degradatiekandidaat E.W.C. slaagde Oostrum erin beide punten te bemachtigen. Door dat de andere uitslagen ook redelijk gunstig waren, blijft de kans om de degradatie te ontlopen vooralsnog aanwezig, maar zal het erg moeilijk worden in de drie nog resterende wedstrij den. Afgelopen zondag leek het er even op dat de degradatie een feit werd toen de scheidsrechter een overtreding na 15 mi nuten erg zwaar bestrafte met een penalty. Doelman W. Künzeler had tegen deze inzet geen schijn van kans en zo moest Oostrum al snel tegen een achterstand aankijken (1-0)Het getuigd van de goede mentaliteit van Oostrum dat men niet bij de pakken ging neer zitten en deze tegenslag overwon met goed voetbal. Uit de vele aanvallen van Oostrum kwamen goede kansen en er werd af en toe zo hard geschoten, dat de schoenen de E.WC-goalie om de oren vlogen. Maar ook de E.W.C-counters waren levensge vaarlijk en we mochten enkele malen van geluk spreken dat de 1-0 stand ongewijzigd bleef. Toch lukte het Oostrum op slag van rust de gelijkmaker te scoren toen J. Derickx de bal in schoot nadat B. de Kleyn reeds op de lat geschoten had. De tweede helft startte Oostrum met duidelijk beter voetbal dan E.W.C.Was E.W.C. in de eerste helft nog gevaarlijk, in de tweede helft was alleen Oostrum de gevaarlijke ploeg. Zo kon T. Kessels al na een kwartier een bal, die tussen de E.W.C.-doel man en een verdediger stuitte, doorkoppen en was onze tweede treffer een feit. Vijf minuten later was het weer raak (de doel punten vielen eindelijk eens een keer op de juiste momenten) toen G. Muyres (omringd door diverse tegenstanders) de bal naar H. Wilmse speelde en deze kon van dichtbij 1-3 scoren. Op dit moment was E.W.C. een geslagen ploeg en leek Oostrum op een grote overwinning af te stevenen. Dit gebeurde niet en zo kon Oostrum toch nog in moeilijkheden komen, doordat bij een aan E W C. toegekende vrije trap onvoldoende werd opgelet en de voorsprong tot 2-3 verkleinde. E.W.C. drong nog wel aan maar verder dan tot een kopbal, die door W. Künzeler op de doellijn gestopt werd, kwam men niet. Dit zou ook niet verdiend zijn omdat Oostrum bewees toch wel in de tweede klasse mee te kunnen, als er maar door alle man hard genoeg voor gewerkt wordt. Als deze inzet nog 3x90 minuten opgebracht kan worden en vrouwe Fortuna een beetje meehelpt moeten er nog kansen zijn, al heeft Oostrum het niet meer zelf in de hand. NOBEL-NIEUWS Het op zondag 26 april j.l. door onze club georganiseerde concours is in alle opzichten zeer goed geslaagd. Ons 1ste 9 -0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0 000000

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 9