om zelf te kunnen leven? Laat mij maar dienen als eten en drin ken voor jouw levensgeluk? Dat Jezus zegt dat Hij voor ons eten en drinken wil zijn, brood en wijn, dat is toch niet zo onbe grijpelijk? Wij dienen toch soms zelf óók voor het levensgeluk van een ander. Of zou dat offer niet gevraagd worden? Voor de Christenen is de Eucharistie het centrum van zijn leven. Moge daarom de EERSTE COMMUNIE, in het belang van het échte levensgeluk van uw kind, de feestelijke opening zijn van vele, belangrijke herhalingen. Dan alleen ook is 'n eerste communie zinvol. Daarvoor heeft uw kind vooral uw steun en persoonlijk geloof nodig. Verdiept u zich daarom zelf nog 'ns in de Eucha ristie Uw Pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AGENDA 2 mei 3 mei 7 mei 9 mei 12 mei 14 mei 18 mei 18 mei 23 mei 24 mei 26 mei 28 mei 1 juni 7 juni 8 juni 15 juni 19 juni 21 juni 27 juni 15 juli 30 augustus 1 september 21 september 22 september 13 oktober 19 oktober 27 oktober november 11 november Oud papier ophalen, harmonie Eerste H. Communie Integratie-ouderavond oudste kleuters Peeltournooi te Vierlingsbeek, harmonie Kienen, O.V.B. Interne vergadering oudervereniging Openbare vergadering werkcomité (Michels Bowling) Start huisvrouwentournooi tennisclub Tournooi en Feestavond S.V. Oostrum Jaarlijkse wielerronde te Oostrum Pedicure demonstratie O.V.B. Hemelvaartsdag, Poliotournooi E-jeugd Sportpark "De Spar" Start onderlinge kompetitie tennisclub Pinkstertournooi tennisclub junioren Pinkstertournooi tennisclub senioren Openbare vergadering Dorpsraad café van Dijk H. Vormsel Sacramentsprocessie Jeugdmarkt A.D.O.R. Introduceren tennisclub Einde introduceren tennisclub Kevelaer O.V.B. Openbare vergadering dorpsraad café Vermeulen Spreker Gemeenteraad O.V.B. Moederavond O.V.B. Openbare vergadering dorpsraad Michiels (Bowling) Excursie Nestlé O.V.B. Uitwisseling???? O.V.B. Algemene ledenvergadering carnavalsvereniging

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 6