^llobelmmels Theo Kessels, Peter Wanten, Rini Janssen en Mat Knelissen. Wij willen u vragen uw oud papier weer vanaf 10.00 uur gebundeld aan de straat klaar te zetten, daarvoor bij voorbaat onze dank. Zondag_3_mei^ bij gelegenheid van de le H. Communie-viering zul len we de kinderen begeleiden van de school naar de kerk en daar de H. Mis mede opluisteren. Daartoe worden alle leden ui terlijk om 9_140_uur_verwacht op de speelplaats bij de school. In de kerk zullen we plaatsnemen links onder het orgel. repetities in het Gemeenschapshuis, van 18.30 - 19.1^ uur: repetitie voor de adsptamboerkorps van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.15 - 22.15 uur: repetitie voor het gehele orkest rePetities in het Gemeenschapshuis, van 18.30 - 19.15 uur: opleiding tamboerkorps van 19.00 - 19.30 uur: leerlingen tamboerkorps van 19.30 - 21.00 uur: het gehele tamboerkorps Peeli°ernooi te Vierlingsbeek. Ons optreden bij dit toernooi is gepland om 17.30 uur, terwijl daaraan vooraf gaande vanaf 16.45 uur te Vierlingsbeek zal worden ingespeeld. Tijdens het achter ons liggende weekend, op zaterdag 25 en zon dag 26 april, werd te Castenray in het gemeenschapshuis het solistenconcours van de Federatie van Muziekgezelschappen in de Gemeente Venray gehouden. Op dit concours werden door onze deel nemers de volgende resultaten behaald: In de derde afdeling behaalden Antoine Janssen, Agnes Reijnders en Greg Wilmsen op respectievelijk klarinet, kornet en klarinet allen een eerste prijs. In de tweede afdeling behaalde Theo Heidens op klarinet even eens een eerste prijs. In de afdeling uitmuntend behaalde het kwartet Carla op de Camp, Annie Daniëls, Huub Moorrees en Herman Verheijen op klarinet een eerste prijs, evenals het duo Piet Verheijen en Jan Weijs op tuba. In de afdeling superieur tenslotte behaalde Ruud Ebisch op kla rinet eveneens een eerste prijs. Ook vanaf deze plaats alsnog een hartelijke gelukwens met het behaalde resultaat. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- A.s. maandag hebben we weer club. We gaan dan gezellig met z'n allen fietsen, dus breng je fiets mee Tot maandag, groetjes, Hubertine, Jacqueline, Manet. 2

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 2