Piet Staaks reed de rit alleen en behaalde een le prijs. Astrid Staaks en Connie Litjens reden samen en behaalden een 5e prijs. De overige prijswinnaars ook proficiat! Zondag 22 maart, hadden wij een onderlinge wedstrijd; weer met Ons Genot uit Leunen. Het was de bedoeling hem deze keer in Leunen te houden, maar door de slechte gesteldheid van het ter rein, moesten we weer naar Oostrum uitwijken, naar de terreinen bij de fam. Staaks. De voornaamste uitslagen van deze onderlinge wedstrijd waren voor onze club: le prijs plus Jan Vlemmix wissel beker voor Jan Hoezen in klasse M.2e prijs voor Piet Staaks in klasse L.3e prijs voor Toon Abenook in klasse L.4e prijs voor Marga Beerkens eveneens in klasse L. In de klasse B wist Arie Emons een 2e prijs te behalen. Het was weer een sportieve en leerzame dag, ondanks de harde wind en de stofwolken. Allemaal van harte gefeliciteerd, zonder uitzondering. Ook de fam. Staaks bedankt! Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S.V. OOSTRUM AFDELING_TENNIS 0_P_E_N_I_N_G_S_T_0_y_R_N_Q_0 Omdat op 1 april het tennisseizoen officieel start, zal ter gelegenheid hiervan ook dit jaar wederom een OPENINGSTOURNOOI worden georganiseerd en wel op Zondag 19 april (eerste Paasdag) voor de junioren s middags vanaf 13 uur. Junioren die hieraan willen deelnemen moeten zich OPGEVEN vóór donderdag 2 april a.s. bij Mevr. G.Wilms, Ooster Thienweg 24, tel83546 Op deze zondagmiddag zal elk jeugdlid minstens één wedstrijd kunnen spelen, indien mogelijk meerdere wedstrijden, een en ander afhankelijk van de deelname. Na afloop is er een trak tatie Degene die meedoen kunnen de indeling lezen in het Oostrum's Weekblad dat donderdag 9 april verschijnt. Maandag 20 april (Tweede Paasdag) voor de S_E_N_I_0_R_E_N_1 Gezien de uitslag van de enquête bij de laatste jaarvergadering, wordt de zelfde methode van inschrijving toegepast als afgelo pen jas-ern. Alle leden van onze tennisclub, ook de nieuwe leden en leden 10 I SEIZOEN 1981

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 10