bleek Montagnards te zijn, dat uit een dubieuze corner schit terend scoorde (0-1). Ondertussen aangevuld met een elfde man voor de geblesseerde Sjef Claessens trachtte Oostrum de gelijk maker te forceren, maar dit lukte niet meer voor de pauze. In de tweede helft slaagde Oostrum er in de beginfase niet in, om goed in het spel te komen en waren de eerste 20 minuten ook niet zo heel erg denderend. Juist op het moment dat Oostrum tot iets acceptabeler voetbal kwam, sloeg Montagnards keihard toe, door vanaf de rand van de 16-meterlijn 0-2 te scoren. Na dit doelpunt ging Oostrum furieus in de aanval en na een mooie aan val over rechts kQn Tonnie Kessels 1-2 scoren. Gesterkt door dit doelpunt ging Oostrum op jacht naar de gelijkmaker, waarbij de verdediging wel eens verwaarloosd werd. I.p.v. dat wij de gelijk maker scoorden was het Montagnards dat opnieuw het verschil te rugbracht tot twee doelpunten (1-3) Ook na deze tegenslag ging Oostrum door en na een doorgestoken bal op Tonnie Kessels was het Montagnards laatste man die fraai scoorde (2-3)In de weinige minuten die nog overbleven werden de aanvallen te gehaast opgezet en verzuimde men wel eens om over de vleugels te spelen. En aangezien ook Montagnards niet meer scoorde (ook zij hadden diverse goede kansen) eindigde de ze wedstrijd in een 2-3 nederlaag. Na een zeer goede competitiestart zijn we de laatste wedstrijden toch wel aan het modderen wat betreft het vergaren van punten. Daarom is het noodzakelijk dat we de komende weken punten gaan verzamelen, willen we niet in dezelfde situatie belanden als het vorig jaar. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BILJARTVRIENDEN_-_SNA Deze week weer eens door alle drie teams gespeeld. Om maar eens met het derde team te beginnen. VOP 3 - SNA 3. In deze wedstrijd die gespeeld werd op 19 januari, behaalde Jo Cremers en Henk v.d. Heuvel winst, waarbij Jo de hoogste serie van de avond scoorde (10). Verlies voor Harry Daniels die tegen het goed spelende vrouwelijk schoon, Nellie Dericks, niet op kon. Ondergetekende speelde gelijkc Eindstand 6-3 in het voordeel van SNA. Het tweede team speelde thuis tegen OBK op 23 januari en ver loor met 4-5. Dit vooral door Hrc v.d. Heuvel van OBK, die met een gemiddelde van 4,5 Wim Kleuskens ver achter zich liet en de ekstra punt naar OBK bracht0 Wim had toch het hoogste gemiddelde (2,09). Twan Claessen kwam net een paar punten te kort, Eddy v.d. Venne won evenals Sraar Vermeulen die na een slopende nek aan nek race tegen G. Thissen 12

Oostrum's Weekblad | 1981 | | pagina 12