Dames die zich graag in willen zetten voor de vereniging kunnen zich kandidaat stellen voor het bestuur. Graag opgeven bij: J. Verhagen, Witte Vrouwenstraat 28, tel.: 86884 tot één uur voor het begin van genoemde vergadering. Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o VERK0RTE_N0TULEN_VAN_HET_WERKC0MITE_0P_17_N0VEMBER_J^L1 De kermis zal in de komende jaren worden gehouden op het dorps plein, wel zal de opstelling van de vermakelijkheden dan anders worden ingedeeld, zodat men vanaf de Mgr. Hanssenstraat een be tere doorkijk heeft. Met een der apothekers heeft men een onderhoud gehad over het vestigen van een uitdeelpost voor medicijnen. Binnenkort zullen hierover nadere inlichtingen worden gegeven. Getracht zal worden de bus welke zorgt voor het vervoer van schoolkinderen uit de kerkdorpen naar het gymlokaal op een an dere plaats te laten wachten daar deze nogal eens doorstroming van het verkeer op de Watermolenstraat belemmertDit zal op de vergadering van de verkeerscommissie naar voren worden gebracht. De bomen op de hoek Mgr. Hanssenstraat-Hoefslag zijn door een boomspecialist behandeld, zodat deze geen gevaar meer opleveren voor het verkeer. Het St. Nic. comité is gereed met de voorbereiding voor dit kinderfeest. St. Nic. zal op 30 november a.s. worden ingehaald door de schoolkinderen op de hoek Mgr. Hanssenstraat-Hoefslag te 14.00 uur. De wachttijden in het ziekenhuis bij de specialisten vónd men te lang men zal trachten hier verandering in aan te brengen. De werkgroep groenvoorziening is druk bezig een definitief plan op te stellen voor de groenvoorziening in het dorp. Ook de los- wal wordt hierin opgenomen. De eerstvolgende openbare vergadering van het werkcomité zal plaats vinden op maandag 15 december a.s. in café van Dijk. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-"O-o-o-o-o-o C0Z0 C0Z0 C0Z0 C0Z0 C0Z0 COZO COZO C0Z0 COZO C0Z0 COZ Span je, _24_november_1980jL Hallo Cozo-meisjes en leidsters uit Oostrum Even een berichtje in een mum 3

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 3