00 STRUM_ 2_ - HR_. Na een korte rustperiode in het competitiegebeuren trad afgelo pen zondag Oostrum 2 aan voor de thuiswedstrijd tegen Afferden. Twee punten zou voor beide partijen een mooie sprong voorwaarts kunnen betekenen gezien de huidige stand in deze klasse. De eerste helft verliep erg loom, er was geen snelheid in het spel, iets wat de oudere HRC-spelers goed uitkwam. Oostrum wist zich wel enkele aardige kansen te creëren maar faalde hier in de afwerking. Na 2 verkeerde ingrepen was het H.R.C. dat tot scoren kwam, waarbij de Oostrumgoalie geheel kansloos was. 0-1. Drie minuten voor rust ging de scheidsrechter onderuit, wegens een enkelblessure en het was maar de vraag of de wedstrijd al dan niet voortgezet kon worden. Men besloot eerst maar de thee te gaan nuttigen, en te zien of de scheidsrechter opgelapt kon worden, hetgeen lukte. Men besloot eerst de drie minuten uit te spelen, en daarna direct van speelhelft te wisselen. Al snel bleek dat Oostrum, het werken wat er in de eerste helft te weinig gedaan was, er nu in de 2e periode extra bovenop zou doen. Aanval op aanval kreeg de H.R.C. afweer nu te verwerken. Oostrum bepaalde het spel en bracht er een hoge snelheid in. Een verkeerde terugspeelbal werd attent door B. de Kleyn onder schept en direct langs de uitgespeelde doelman ingeschoten, maar nog net door de laatste man van H.R.C. van de lijn gehaald Een schot van H. Jeuken werd al geteld, maar voor de zoveelste keer was het de sublieme doelman van Afferden die de nul vast wist te houden. Ook daarna kon hij nog diverse keren zijn kun nen ónder bewijs stellen. Slechts éénmaal kreeg H.R.C. een kans in de tweede helft maar deze werd niet benut. Ondanks de grote inzet en het betere spel kwam Oostrum niet tot scoren. Zo verloor Oostrum geheel onverdiend de punten. Geluk kan dus niet worden afgedwongen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Bij deze willen wij, mede namens onze kinderen, iedereen harte lijk bedanken, die ons zo'n onvergetelijke dag heeft bezorgd bij ons 25-jarig huwelijksfeest0 Het was geweldig. Wim Pouwels Jo Pouwels-Tijssen Oostrum, november 1980 Rosmolenweg 7 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 14