9-: soo§_i_9angers: In het Parochiehuis zijn ook de ouders van de daar aanwezige kinderen van harte welkom. De zaal is wel niet groot maar met 'n beetje goede wil kunnen er toch veel mensen in. Gaarne zou den we een verzoek aan de volwassenen willen richten: laat de stoelen vrij voor moeders met kleine kinderen, want tenslotte is het toch een kinderfeest met de grote kindervriend Sinter klaas. Om de Sint in financieel opzicht tegemoet te komen zal komende week door de leden van het Werkcomité en de Oudervereniging een rondgang door Oostrum gehouden worden. Deze bijdrage is tevens bestemd voor een attentie voor de zie ken met Kerstmis. Bij voorbaat dank. HET SINTERKLAASCOMITE o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o RUILBEURS Op zondag 30 november is er van 10.30 tot 11.30 uur een ruil beurs. Alle kinderen die wat verzamelen of te ruilen hebben kunnen op deze ruilbeurs terecht. Wat kan er allemaal geruild worden? Alles zoals postzegels, stickers, sigarenbandjes enz. enz. Deze ruilbeurs zal regelmatig gehouden gaan worden op de zondag morgen. Voorlopig zal deze ruilbeurs om de twee maanden gehou den worden. De ruilbeurs wordt gehouden in het clubgebouw van A.D.O.R. Jongens en meisjes tot zondag 30 november a.s. STICHTING JEUGDWERK A.D.O.R. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Vrijdag, 28 - 11 is er weer FILM - AVOND met een sensationele film over een wilde jeugdbende'. Voor mensen die van sensatie houden beslist de moeite waard'. Plaats: zaaltje van A. Vermeulen. Aanvang: 20.00 uur. Entree150 Verder is er vrijdag a.s. 21 - 11 weer een vergadering van onze commissies. Plaats: hondenpension v. Bergen. Aanvang: 20.00 uur. Tot dan'. O.J.C. Iduna. 0_0_0_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 2

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 2