BEGELEIDING_BIJ_HET_°VERSTEKEN__vAN_DE_JEUGDV°ETBALLERSj_ Woensdag 15 oktober: 13.00 uur: Mevr. Hendrix - Mevr. van Soest 14.30 uur: Mevr. Raedts - Dhr. Vermeulen, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5 oktober 80 R.K.D.S.O. 1 - Oostrum 1 2-0. In een zeer matige wedstrijd liet Oostrum beide punten in Lomm, waardoor de R.K.D.S.O. ploeg zijn eerste punten van dit seizoen behaalde en zo de rode lantaarn overdroeg aan Resia en T.O.P. De gastheren vonden op hun weg een zeer matig Oostrum wat meer moeite had met zich zelf dan met hun tegenstanders, die met lan ge passes hun voorhoede aan het werk zette. Hierdoor ontstonden in de eerste periode een drietal zeer goede mogelijkheden die echter meer het gevolg waren van een zeer onzeker optredende Oostrum-defensie dan van eigen initiatief. Toch kregen de gast heren op slag van rust loon naar werken toen een kopbal door een woud van Oostrumspelers in het net verdween, 1-0. Na de hervatting bouwden de Oostrummers weliswaar een licht veld- overwicht op doch de akties waren de doorzichtig en getuigden van te weinig overleg om doeltreffend te kunnen worden afgerond. 10 Minuten voor tijd beslisten de gastheren met een uitval her treffen in hun voordeel. In eerste instantie wist doelman Kessels het gevaar te keren, doch een tweede inzet bleek ook hem te machtig 2-0. De resterende tijd bleek voor Oostrum te kort om nog verandering in de stand te brengen, ook al liep het spel nu ineens wel goed. 21

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 21