OOSTRÜM_2_:_SPARTAJ_0-0 Afgelopen zondag traden wij aan tegen Sparta 3, dat nog zonder puntenverlies was, en zodoende de eerste plaats in onze klasse bezetDeze eerste plaats zullen ze na afgelopen zondag nog wel bezetten, maar 7t eerste verliespunt voor Sparta bleef deze zondag in Oostrum. De eerste helft van deze wedstrijd was ge lijk opgaand, waarbij Sparta het eerste kwartier een licht over wicht had en dit resulteerde in enkele kleine kansen, maar zo als meestal stond onze doelman weer op de juiste plaats. Na dit kwartier kwam Oostrum iets beter in de wedstrijd en kreeg het van onze zijde versterkte middenveld in handen. Met leuke com binaties kwam men wel in de buurt van het Spartadoelmaar door te weinig man- en stootkracht in de voorste linie kwamen er weinig goede kansen. Aan de andere kant bleef de Spartavoorhoede (duidelijk het sterkste deel van de ploeg) ook actief, maar ook zij slaagde er niet in om een doelpunt te forceren. De eerste tien minuten van de tweede helft probeerde Sparta de openingstreffer te forceren, maar dankzij enkele sublieme re acties van doelman W. Künzeler bleef Oostrum op de been. Na de ze tien minuten namen beide ploegen afscheid van het combinatie voetbal en werden de bekende lange ballen weer tevoorschijn getoverd. Hierdoor bleef het een op- en neergaande wedstrijd, waarbij aan beide zijden enkele kleine kansen gecreëerd werden. Doordat deze door beide ploegen onbenut gelaten werden, bleef de stand ongewijzigd en konden beide ploegen tevreden zijn met het behaalde resultaat. Rest nog te vermelden dat de scheidsrechter een officiële waarschuwing voor een Spartaspeler in zijn rgele" notitieboekje noteerde en dat onze "story" pas over twee weken vervolgd wordt, omdat we volgende week een rustdag ingelast hebben. EXCELSI0R_3_-_00STRUM_3 De rood-witten begonnen de wedstrijd met goed combinatie-spel wat al in de 4e minuut leidde tot een doelpunt. De keeper van Excelsior liet de bal uit de har.den glippen waarna Jos Martens de bal beheerst in 't net kon werken. Na twee tijdjes kwam Excelsior op gelijke hoogte door het benutten van een vrije crap. Vrij snel hierna was het weer Excelsior die scoorde na een door ons dicutabel doelpunt. De grensrechter was van mening dat er sprake was van buitenspel hoewel de scheidsrechter dit negeerde. Tegen de rust strafte Jos Martens deze onenigheid af met een doelpunt. Dit in samenwerking met de aanvoerder van Excelsior. Met deze 2-2 stand begon de rust. De woorden die in de rust gevallen zijn hebben in de 2e helft zeker vruchten afgeworpen. Begin deze periode was het Harrie v. Bergen die na 19

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 19