gespoten, waardoor Louisa bewusteloos raakte en de anderen naar adem begonnen te snakken. Omdat ze niet over transport middelen beschikten, moesten de gelovigen het getroffen meisje naar de dichtsbijzijnde stad op 3 kilometer afstand dragen. Gedurende de hele tocht moest van tijd tot tijd gestopt worden om Louisa kunstmatige ademhaling en hartmassage te geven. Toen zij eindelijk een ziekenhuis bereikten en het personeel hoorde wat er gebeurd was, lieten ze het getroffen meisje in de steek zodra 'ze was bijgekomen,Toen ik dit gelezen had, kwam de gedachte bij me op: als we deze russische christenen zouden vergelijken met ons, christenen in het vrije Westen, met onze vele lege kerken. Wat zouden zij graag onze kerken en onze vrijheid willen hebben. GEIJSTEREN TER_BEDEVAART Zondag a.s. - 17 augustus - komt Geijsteren op bedevaart naar onze Genade-kapel. Pastoor Peeters zal voorgaan in de Hoogmis van 10.00 uur en het koor van Geijsteren zal deze dienst op luisteren met zang. Uw Pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- GEMENGD__KERKKOOR Hopenlijk is iedereen goed uitgerust van de vakantie, dan be ginnen we nu weer vol goede moed aan het nieuwe seizoen. De repetitie's zijn langer, met 'n koffie pauze. Hier volgen nog enkele datums om te onthouden. Zondag 17 augustus vrij; dan komt 't koor van Geijsteren. Vrijdag 22 augustus: 14.00 u. 40jr. Huwelijk Basten-Janssen "V. Zaterdag 23 augustus: 14.00 u. Huw.Mis Franken-Tijssen Zondag 24 augustus vrij: Koor van Oirlo. Zaterdag 6 sept. vrij. Zondag 7 sept. Koop van Venray Vrijdag 12 sept.: 14.00 u. 25 jr. Huwelijk Driessen. We verwachten jullie allen weer trouw op de repetitie's en uitvoeringen. Bij verhindering afmelden als het kan. Secr. L. Versteegen Tel. 84910. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 8

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 8