W o COostrum Richard Rongen wint in Hel v.h. Zuiden. Afgelopen zondag zijn in Ulestraten de wedstrijden verreden van de Hel v.h. Zuiden. Om 9.30 uur werd door de renners boven 35 jaar gestart. Hierbij waren twee renners van onze vereniging: Drees Willemse en Piet Engbersen. Er moest 90 km gereden worden. De laatste 20 km waren net iets teveel voor Drees. Piet eindigde in het peleton. Daarna was de beurt aan de renners tot 35 jaar en de junioren. Richard Rongen reed bij de junioren een zeer attente wedstrijd. In de eindsprint versloeg hij iedereen met lengte. Een pracht prestatie op dit enorm zwaar parcours. Nick Reynen, Joop de Groot en Jo Martens eindigden prima in het peleton bij de amateur/senioren. Piet Hack en Theo Raymakers moesten de strijd staken. In de laatste fase raakten Peter Vol- lenberg en Pieter Thielen iets achterop maar konden de wedstrijd toch uitfietsen. De trimmers gaan a.s. zondag naar Overloon, waar de bevrijdings- rit wordt gereden. Er zijn twee mogelijkheden om te starten. Vanaf 7 uur voor een vrije tocht en om 8.30 uur voor de groeps- tocht. In alle twee de gevallen gaat de rit over 100 km. De wed strijdrenners kunnen weer gaan trainen voor de clubkampioenschap pen van de N.W.B. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o—o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o Nobel_Nieuws Zondag 10 aug. ging het naar het concours te Horst, Jeu Staaks voorop, met de boerenwagen bespannen met Kilflora en Kamona. Dit was meer in de oude stijl, zoals vroeger, maar het succes bleef ook deze keer niet uit Er werden 6 prijzen behaald: een 2e prijs voor het 8-tal - een 4e prijs voor mejMargo Beerkens met Paddy - een 5e prijs voor Jan Pauwels met Nanny - een 2e prijs voor Gerard Berkers met Rogchert - een 4e prijs voor Toon Aben met Ribon - een 5e prijs voor mej. Gemmy Wijnhoven met Rianka. Al met al weer een goed geslaagde dag. Het was voor ons achttal een laatste optreden vóór het Bondsconcours op 31 aug. te Seve- num, om zich waar te maken voor het kampioenschap. Allemaal van harte proficiat en doe je best. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 4