S.V. Oostrum Afd. TENNIS Bij voldoende belangstelling wordt er voor senioren - zowel dames als heren - eind augustus en in de maand september een on derlinge kompetitie gehouden. l ïiTv* OPZET: Uitsluitend enkelspel. Wij denken aan meerdere poules van 4 A 5 personen, waarin 3 resp. 4 wedstrijden per persoon worden gespeeld. Alle poules worden naar vermogen op gelijke sterkte ingedeeld, hetgeen betekent, dat zowel sterke als minder sterke spe lers evenredig over alle poules worden verdeeld. Het ligt in de bedoeling dat de deelnemers/sters per pou le met elkaar afspreken wanneer zij hun wedstrijden spe len. Alle wedstrijden moeten worden gespeeld in de perio de van 26_augustus_tot_l_oktober De wedstrijdduur wordt bepaald door het aantal games, niet door tijd. Een wedstrijd eindigt zodra een van de spelers 5_games_heeft_gewonnen; hij ontvangt daarvoor 4 punten. De verliezer krijgt - afhankelijk van het door hem/haar gewonnen games, 0 punten bij 0 t/m 2 gewonnen games, 1 punt bij 3 t/m 5 gewonnen games, 2 punten' bij 6 t/m 8 gewonnen games. De samenstelling van de diverse poules wordt t.z.t. in het Oostrum's Weekblad bekend gemaakt, terwijl daarnaast alle deel nemers/sters tevoren ook nog persoonlijk een bericht zullen ont vangen. Tijdens de uren waarop géén trainingen plaatsvinden zal de moge lijkheid worden gegeven BIJ VOORRANG kompetitie te spelen op baan I, waarbij men kan afhangen voor een vol uur. Van het aan tal deelnemers/sters is afhankelijk op welke uren deze voorrang zal gaan gelden. AANMELDEN1 Men kan zich voor deze onderlinge kompetitie t/m 16 augustus a.s. telefonisch of schriftelijk aanmel den bij Dhr. P. ten Brummelhuis, Randerade 26, tel.: 85473 Dhr. J. Linders Witte Vrouwenstraat 7, tel.: 84251 Mevr. M.-L. Janssen Stationsweg 138 a, tel.: 83555 9

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 9