Het kampadres is helaas door omstandigheden niet geheel juist vermeld in de informatie-stencil, dit moet zijn als volgt: Jeugdhuis "Gevaren", Gevaren 1, Swalmen. De contactadressen tijdens het kamp voor informatie of noodge vallen zijn: Nell Volenberg, Hatendonkstraat 15, Marlet Swinkels-Kesselsvan Broekhuizenstraat 9, tel. 04780 - 80350. Na al deze informatie hopen wij dat alles duidelijk is. Mocht dat desondanks niet het geval zijn, kunnen jullie dus terecht bij Nell of Mariet. Wat ons betreft is alles in orde. We hebben de programma's klaar en de potten en pannen al ingepakt. Nu alleen nog hopen, dat de zon volgende week ook terug is van vakantie want die hoort er toch ook een beetje bij, maar al regent het alle dagen, jullie weten, dat zal onze kamppret niet drukken. Jongelui, wij wensen jullie in ieder geval een hardstikke gezellig kamp. Ook alle ouders en de meisjes, die niet meegaan, wensen wij een hele fijne vakantie. Tot ziens allemaal in het volgend seizoen. Groetjes. De leidsters. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KERKDIENSTEN O.L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM 5 - 13 juli Zaterdag 19.00 u. Wim Kessels (vanwege broers en zusters) Toon Kleuskens Piet Dupont (Gem. Koor) Zondag 8.30 u. Jan Versleijen 10.00 u. Toon van Cuijck en overlouders Tot zekere intentie Maandag 9.00 u. Johannes Verhaag en Johanna Maas Dinsdag 9.00 u. Overl.ouders Piet Camps en Gerarda Vermeulai Woensdag 9.00 u. Overl. fam. Min-Verbeek Donderdag: 9.00 u. Gest.jaard. Petrus Johannes Achten Vrijdag 9.00 u. Overl. fam. Vennekens-Verschuren Zaterdag 19.00 u. Wim Kessels Jan Haegens Anna Maria Tijssen-Peeters 3

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 3