ATTENTIE KAMP C.O.Z.O ATTENTIE AAN_ALLE LEDEN EN_HUN OUDERS A.s. maandag 7 juli is het dan zo ver, ons jaarlijks kamp gaat dan weer van start. Daarom willen we nog even enkele punten op een rijtje zetten. Op de eerste plaats het vertrek. Helaas hebben wij slechts enkele reacties gekregen op het vra genformulier betreffende de naar onze mening toch niet ongevaar lijke fietstocht. Wij zijn daarom zo vrij daaruit de conclusie te trekken, dat de meeste ouders deze mening niet met ons delen en dus zullen we toch allen met de fiets gaan. Omdat wij het fietsen met een grote groep toch wel extra gevaarlijk vinden, zullen we in 2 groepen vertrekken. We vertrekken daarom maandag 7 juli om 8.30 uur met de oudste groep. De andere groepen vertrekken een half uur later, dus: maandag 7 juli om 9.00 uur. Zorgen jullie voor een goede fiets, liefst geen minifiets, regenspullen, een lunchpakket voor onderweg en natuurlijk een goede conditie. De kampspullen: deze zullen zoals gewoonlijk per vrachtauto naar het kampadres worden gebracht. Willen jullie er voor zorgen dat deze goed worden voorzien van jullie naam, zodat niemand zijn spullen straks kwijt is. Je kunt je spullen dan zaterdag 5 juli tussen 12.30 uur en 13.00 uur inleveren bij fam. v.d. Berg, Ooster Thienweg 18. Hier kunnen ze zaterdag 12 juli ook weer worden afgehaald. De ouderavond: is natuurlijk weer op woensdagavond (9 juli) van af 19.00 uur. Wij willen alle bezoekers vriendelijk verzoeken om ook niet voor 19.00 uur te komen, i.v.m. het verloop van het reeds gemaakte programma. Het zakgeld: dit blijkt ook dit jaar weer voor vele ouders een moeilijkheid te zijn. Wij willen U daarom nogmaals dringend ver zoeken om toch vooral geen grote bedragen aan Uw kind mee te ge ven. Alle entree's, consumpties e.d. zullen uit de kampkas wor den betaald. Het zakgeld kan men dus volledig aan extra's uit geven. Daar alle kinderen graag zakgeld hebben en van extra's houden, zoals iedereen (voor bijv. wat snoepgoed of kaarten) die op vakantie is, zouden wij U willen verzoeken om toch niet meer dan 10,- mee te geven voor zakgeld. Wij achten dit zon dermeer ruim voldoende. Voor de 2 oudste groepen zou U wellicht in overleg met Uw kind een iets groter bedrag kunnen besteden, daar deze meisjes een avondje uit zullen gaan, zoals U weet. Wij willen U zeker ner gens toe dwingen, wij hopen U alleen met deze informatie te hel pen met het voor vele ouders en kinderen zakgeldprobleem. We kunnen het alleen niet vaak genoeg vragen, geef niet teveel, ze hebben het echt niet nodig en het is ook zeker niet gezond voor een goede kampsfeer. 2

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 2