HENGELSPORTVERENIGING _(H1S^V1)^t_ALVERTJE^_OOSTRUM. Wanneer er jongens of meisjes zijn van 7 tot 15 jaar, die graag willen vissen in de nieuwe visvijver "Wanssum's Ven" dan kan dat uitsluitend met een dag- week- of jaar vergunning. Een jaarvergunning kost maar 5,= voor deze leeftijdsgroep. Zij, die 15 jaar of ouder zijn, kunnen een vergunning krijgen voor de Maas, t voorste gedeelte van ,Mt Leuken" een groot gedeelte van Limburg en op de meeste wateren in Nederland. Deze vergunning kost 20,= 2,50 inschrijfgeld (éénmalig). Deze vergunningen zijn te bekomen bij Br. v.d. Brand w.a., Geysterseweg 3 te Oostrum, op donder dag en vrijdagavond tussen 19.00 en 21.00 uur. P.S. Voor deze laatste leeftijdsgroep (15 jaar en ouder) is bovendien een viskaart vereist, via 't postkantoor. Vist U altijd met één gewone hengel dan is de viskaart met 't rode zegel (bewijs van bijdrage) voldoende. Voor een rode zegel betaalt U 5,50. Wilt U met 2 gewone hengels vissen, of met een speciale hengel ('t verschil zit 'm in 't aas dat U gebruikt, dan hebt U een viskaart met een blauwe zegel nodig 12,50. Wij hopen dat U bij onze vereniging vindt, wat U van de hengelsport verwacht en wensen U daarbij veel succes. Het Bestuur, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WIELERCLUB De uitslag van de prijsvraag verbonden aan het programmaboekje is 3e prijs: fles drank geschonken door Jac Mols Rob van Arsen, Ooster Thienweg 26 2e prijs: 2 vla's geschonken door Rongen's bakkerijen Rudy Versteegen, v. BroekhuizenstrIA le prijs: Diner voor 2 personen geschonken door W. Michiels Bowling Bistro Venray H. Claessens, Ooster Thienweg 12. Onder de 56 inzendingen waren 25 juiste oplossingen, Het juiste aantal 2648. Zondag waren 23 personen te Horst actief in de Oranje trimtocht afstand 80 km. Zondag a.s. vertrek naar St. Anthonis om 7.30 uur om daar deel te nemen aan de Peeldorpentocht Start 8.30 uur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-G-o-o-o-o-o-o- 7 <7*

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 9