Maandag 8.30 u. Uit dankbaarheid voor een verkregen gunst Dinsdag 9. ,00 u. Woensdag 9. 00 u. Donderdag 9. .00 u. Vrijdag 9. ,00 u. 15. .00 u. 19. ,00 u. Zaterdag 19. ,00 u. 9.00 u. Maria Jacoba Verheijen-Michels 9.00 u. Overl.fam. Litjens-Hendriks 9.00 u. Toon v. Cuijck en overl.ouders Theo Camps en Anna Verhoeven MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag Zondag 19.00 u 8. 30 u 10.00 u Vrijdag 15.00 u 19.00 u Overl.fam. Sikes-Rutten Jaardienst Harry Reijnders Harry Achten Anna Gertrudis Janssen-Renkens Pierre Jacobs, Jan Hulsman en Martien Moorrees (Jongerenkoor) Jörgen van Soest-Roland Tacken-René Theeuwen-Michel van Dijk Eddy Drabbels-Alex Oudenhoven-Robby Raymakers-Frank Verheijen Eric Jeuken-Alouis Martens-Robert Claes sens-Paul Janssen-Ivo Franssen-René Willems-Frits Dupont-Marcel Litjens Gerard Verbruggen-Antoine Camps Ivo Franssen-Marcel Linders LE_BOURGET Hoogverheven boven de mensenmenigte in de stormende wind, bloots hoofds stond Paus Johannes Paulus in de stromende regen het Franse volk toe te spreken. Niet bang voor de elementen was hij bezig het woord van Christus: "Gaat en onderwijst alle volke ren" waar te maken. Het talenwonder van Pinksteren is 2000 jaar later bij deze man nog aanwezig en van kracht. Pank zij de microfoon kan Vader, Zoon en Heilige Geest over miljoenen worden uitgestort. Houdt U aan uw doopbeloften. Dank zij de KRO konden Nederlanders in een gemakkelijke stoel meeleven en luisteren naar de bezielende woorden van hem, die Europa weer tot Christus wil brengen. Hij sprak"Christus heeft het in zijn eigen levensgeschiedenis duidelijk gemaakt, hoe elk mensen-leven begint en eindigt bij God. Hij gaf het aan de apos telen door; wij moeten het aan de volgende generaties doorge ven." De techniek tracht dwars door de eeuwige Wijsheid te lopen, waardoor de mens zich verwijderd heeft van Vader, Zoon en Heilige Geest. De mens heeft de techniek boven zichzelf gesteld en het gaat 4

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 6