GLASCONTAINER Bij het bestuur v.d. oudervereniging zijn berichten binnen ge komen over gevaarlijke situaties die zich voorgedaan zouden hebben en nog voordoen bij de glascontainer tussen parochie huis en school Door de oudervereniging is - met de school hierover contact opgenomen. Hierbij bleek dat reeds vaker de kinderen gewezen is op 't gevaar indien met of bij deze container spelletjes gedaan worden. - aan de dorpsraad is gevraagd te bezien of er mogelijk een andere plaats gevonden kan worden. Nu komen er uiteraard veel kinderen langs en is de verleiding vaak groot. - ook bij de Gemeente is geïnformeerd naar een andere plaats. Deze liet weten dat het erg moeilijk is gelet op het feit dat deze plaats pas na lang zoeken is gevonden. Men wil daar om graag van de dorpsraad een alternatief horen. Wel werd er op gewezen dat gevaar pas echt ontstaat als de container te vol zou zijn. Dit moet door de dorpsraad gemeld worden, dan kan deze de fa. erop wijzen dat tijdig leegmaken nood zakelijk is. Bestuur oudervereniging. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VROUWENBEWEGING_N^KJ_VJ_ In augustus gaan we in groepsverband naar de Passiespelen in Tegelen en wel op zondag 17 augustus. Het spel begint om 14.30 u en we vertrekken om 13.00 u. met de trein vanaf station Oostrum. Plaatsbewijzen kosten 15,00 reiskosten. Dames, die mee wil len gaan kunnen zich vóór 15 juni opgeven bij G. Achten; tel82405 Op woensdag 25 juni (of bij slecht weer op 2 juli) gaan we met onze kinderen naar de Kasteelse Bossen in Horst. We komen bij el kaar om 13.00 u. bij het N.S.station in Oostrum. Dames, die met hun kinderen mee willen gaan, kunnen zich opgeven bij G. Achten, vóór 15 junitel82405 In september starten we weer met het Studiecentrum. Dit zijn ge- spreksavonden, die 1 x per maand op dinsdagavond worden gehouden Totaal 8 avonden. De kosten voor de héle cursus bedraagt 30, Nadere gegevens worden tijdig bekend gemaakt. Dames die interesse hebben kunnen zich vóór 16 juni opgeven bij J. Verhagen; tel.:86884. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 18

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 20