DONDERDAGMIDDAG enkel Mevr Mevr Mevr Mevr Mevr Mevr Mevr Mevr M. Bus J. Dodgsen Tr. Janssen SOudenhoven A. Jeuken N. Martens M. Philipsen H. Volleberg 13.30 - 14.30 uur 14.30 - 15.30 uur VRIJDAGMIDDAG dubbel te beginnen 13 juni - Mevr. G. Arts Mevr. M. ten Brummelhuis Mevr. W. Kateman en Mevr. 13.30 - 14.30 uur E. vdWildt enkel nr 1 Mevr. J. 2 Mevr. T. 3 Mevr. T. 4 MevrW 5 Mevr. L. 6 Mevr. A. Aarts Groenen Kusters Leyen Linders Selder 14.30 - 15.30 uur In resp. de 2e, 3e en 4e wedstrijd rouleren de nummers 1 t/m 6. SPEELTERREIN_0UDE WATERMOLEN Opnieuw er is hard gewerkt aan speelterrein. Dankzij de goede opkomst vooral afgelopen zaterdag kon in één keer de hele afrastering rond de graaf-speelplaats gerealiseerd worden. De verdere afwerking van de andere elementen groeit gestaag. Als er maar genoeg timmerlui op komen draven! De werkgroep wil degenen die een kwast vast kunnen houden a.s. zaterdag graag verwelkomen! Het voetballen begint toch pas later op de middag. En de koffieverzorging loopt prima. Enigszins teleurstellend is 't voor de werkgroep te moeten con stateren dat - in het weekend nogal wat rommel is gemaakt. Zou de buurt hier een oogje op kunnen houden? - er toch allerlei honden hun behoeften doen. Reeds eerder hebben we een beroep gedaan op de honden-bezit ters. We willen dit nu nogmaals doen. A.u.b.Er is nog zo veel andere ruimte. Breng de gezondheid van de kinderen niet onnodig in gevaar. De werkgroep rekent op U. En voor alle werkers zeker komen, 't gaat de goede kant op De werkgroep. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-Q-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 17 Aïllïi ïïiiï

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 19