S.V. Oostrum Afdeling voetbal Op dinsdag 10 juni houdt de S.V. Oostrum afdeling voetbal haar jaarlijkse algemene ledenvergadering, aanvang 20.00 uur, in de kantine op het sportpark. De voorlopige agenda voor deze verga dering is als volgt: 1. Opening 2. Notulen vorige algemene vergadering 3. Ingekomen stukken en mededelingen 4. Verslag secretaris penningmeester kantine-exploitatie 5. Bestuursverkiezing. Volgens rooster zijn aftredend: J. Vermeulen Br. P. Huybers en Q. Paantjens Zij stellen zich allen herkiesbaar 6. Contributieverhoging 7. Elftallen en elftallenleiders 8. Rondvraag 9. Sluiting Wij maken de stemgerechtigde leden er nog op attent, dat zij de bevoegdheid hebben voor de vrijkomende bestuurszetels andere ge gadigden voor te stellen. Een eventuele voordracht dient voor de aanvang van de algemene vergadering te zijn ingediend bij de se cretaris, terwijl de voorgedragen personen bereid moeten zijn in het bestuur zitting te nemen indien zij worden gekozen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S^V^_00STRUM_V0ETBAL_EN_TENNIS FEESTAVOND Vrijdag 27 juni vindt de jaarlijkse feestavond van S.V. Oostrum plaats. Deze avond is bestemd voor alle seniorleden van de afde lingen tennis en voetbal, met hun echtgenotes of verloofden. Ook dit jaar gebeurt dit in de vorm van een barbecue. Degenen, die hieraan willen deelnemen worden verzocht onder staand strookje vóór 12 juni, ingevuld, in te leveren bij: Br. P. Huybers, Geysterseweg 3 of J. Vermeulen, Witte Vrouwen straat 13. Ondergetekende: (Naam) (Adres) zal alleen met echtgeno(o)t(e) of verloofde deelnemen aan de feestavond op 27 juni. Handtekening doorhalen hetgeen niet van toepassing is 7

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 7