Jeugdmarkt:: - Overeenstemming is bereikt over de aankleding van de zgn. graaf- bouw- speelplaats tussen 't fort en de zandbak. - Globaal is beslist wat er voorlopig rond 't gebouw de Oude Watermolen kan gebeuren. - Definitief beslist is dat 't verhard sportterrein (voor vol ley, rolschaatsen etc.) in beton zal worden uitgevoerd. Dit i.v.m. kosten en enkele andere redenen. Inmiddels is dit terrein reeds uitgezet. Met het oog op bovenstaande vragen wij dringend zoveel mogelijk zaterdag 17 mei 's morgens rond 9 uur naar 't speelterrein te komen om mee te helpen. Dit geldt voor iedereen die een schop vast kan houden;' een paal in de grond kan zetten etc.. Wij_rekenen op_veel_vrijwilligers^ DE WERKGROEP. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zaterdag 14 juni a.s. is er weer de jaarlijkse jeugdmarkt. Ook dit jaar heeft de leiding van A.D.O.R. weer gezorgd voor een leuk programma. Als het weer mee wil werken dan belooft het een dag te worden voor de jeugd en door de jeugd. De terreinen rond het clubgebouw zullen die dag weer het aanzien krijgen van een echt marktplein. Ook jullie kunnen hieraan mee werken. Probeer eens een mooi kraampje in elkaar te timmeren, je kunt ook al beginnen om wat spulletjes bij elkaar te zoeken. Op het marktplein zijn nog diverse attrakties o.a.: - Pannekoeken - oliebollen - limonade - koffie. 'n Pottenbakster - 'n Magische trommel waarin je, je eigen schilderstuk kunt maken - Veel muziek. - En natuurlijk de balonnenwedstrijd Doe je mee? Nou dan vlug aan het werk. En tot ziens op de markt! A.D.O.R. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 15

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 15