AGENDA: 1 mei Bestuursvergadering S.V. Oostrum. 3 mei Harmonie, oud papier ophalen. 8 mei Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum. 12 mei Voorzittersvergadering Werkcomité. 12 mei Bestuursvergadering A.D.O.R. 15 mei Harmonie, concert te Wanssum. 18 mei Tamboerkorps naar Wanssum (namiddag) 19 mei Openbare vergadering Werkcomité Café Vermeulen. 20 mei Jaarvergadering Roermond N.K.V. 25 mei Tamboerkorps naar Venray. 26 mei Leidersvergadering A.D.O.R. 29 mei Bowlen ter afsluiting jaarprogramma N.K.V. 31 mei/ 1 juni Harmonie, Blasicdagen te Kerkrade. 1 juni Wielerronde T.W.C. 7 juni Vormsel 6e klas. juni Middag voor de kinderen van onze leden N.K.V. 7 juni Reis naar Remscheid van alle jeugdleden en leiders 7 juni/ 8 juni Harmonie, bezoek aan Altrich. 9 juni Bestuursvergadering A.D.O.R. 10 juni Jaarvergadering S.V. Oostrum voetbal. 14 juni Harmonie, Peeltournooi te Meterik. 14 juni Jeugdmarkt A.D.O.R. 16 juni Openbare vergadering Werkcomité Café van Dijk. 22 juni Harmonie, inhalen Jeugdvierdaagse Venray. 23 juni Groepsvergadering A.D.O.R. 27 juni Feestavond S.V.O., afdvoetbal - tennis. 7 t/m 12 o-< juli Kamp C.O.Z.O. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.v. OOSTRUM: Oostrum 1 - B.V.V. 2 6-1. Kampioen Oostrum sloot de laatste competitie-wedstrijd af met een klinkende 6-1 overwinning op de B.V.V. reserves uit Blitterswijck. In de eerste periode konden de gasten de schade nog beperken tot twee doelpunten van Gerrit Broeren en Carlo VerheyenDoch na de pauze, na eerst de aansluitingstreffer te hebben geproduceerd 2-1, was het Oostrum dat de wedstrijd dicteerde. Nadat Tonnie Poels 3-1 aantekende was het Jan Janssen die met een gave hat trick waaronder enkele zeer fraaie doelpunten, Oostrum op 6-1 zette en daarmee duidelijk de overmacht van de rood-witten demonstreerde. Met een puntentotaal van 37 en het behaalde kampioenschap met promotie naar de le klasse van het afdelingsvoetbal heeft het eerste team van Oostrum een succesvol seizoen achter de rug. Van harte proficiat! a D-O-O-O

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 8