UITSLAG_ENQUETE_OUDERVERENIGING^ Tijdens de openbare vergadering van de oudervereniging van 15 april j.l. n.a.v. de problemen rond de school te Oostrum zijn door 't bestuur van de oudervereniging een aantal voorwaarden gesteld aan 't benoemen van twee nieuwe leden namens de ouders in 't schoolbestuur. Alhoewel uit de reakties van de aanwezigen opgemaakt kon worden dat de meerderheid van de vergadering 't eens was met deze voor waarden is de mening gepeild van alle ouders. Dit was ook een terechte wens van 't schoolbestuur. In de afgelopen week is deze enquête gehouden waarbij vooraf al le ouders zo goed mogelijk werden geïnformeerd over 't verloop van de vergadering en de voorwaarden die het bestuur v.d. O.V. stelde De uitslag van de enquête luidt als volgt: Er werden 194 formulieren rondgebracht. Er werden 181 formulieren retour ontvangen. Twee gezinnen reageerden met een uitvoerige brief. Omdat hierbij de vragen niet beantwoord werden zoals gevraagd, konden deze niet bij de uitslag geteld worden.Eeaneemt niet weg dat de inhoud van de brieven zeker de nodige aandacht zal krijgen. Het zelfde geldt overigens ook voor alle andere ontvangen reakties en opmerkingen. De respons bedroeg derhalve 94,3% hetgeen zeer hoog is. Van de 181 geldige stemmen luidt de uitslag verder als volgt: Stelling 1: (Betrof 't verzoek naar geheel nieuw bestuur) eens 155 (85,6%) oneens 16 (8,8%) geen mening 10 (5,6%). Stelling 2: (Betrof geen lid meer zijn van Pastoor van bestuur en/of team maar adviseur) eens 147 (81,2%) oneens 21 (11,6%) geen mening 13 (7,2%). Stelling 3: (Betrof *t intensief betrekken van ouders bij 't schoolgebeuren) eens 162 (89,5%) oneens 11 (6,1%) geen mening 8 (4,4%). De uitslag is derhalve erg duidelijk. Inmiddels heeft 't bestuur van de oudervereniging de uitslag schriftelijk bij 't schoolbestuur bekend gemaakt. Tevens is het schoolbestuur verzocht op korte termijn haar standpunt en be sluit kenbaar te maken. Zodra dit bekend is zal het bestuur van de oudervereniging verder kontakt opnemen met alle ouders. BESTUUR O.V. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o O O O O O O O O 3

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 3