HARMONIE "SUB MATRIS TUTELA" maandag 21 januari: orkestrepetitie in het Gemeenschapshuis van 19.15 - 20.00 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het gehele orkest woensdag 23 januari: repetitie voor het tamboerkorps in het Gemeenschapshuis zoals afgesproken op de laatstgehouden repeti tie,, KARNAVALSVERENIGING_DE_KARKLINGELS1 Zaterdag 26 januari a.s. groot Alde-Wieverbal in het Parochie huis. Als bijzonderheid op deze avond, laten wij U nu reeds we ten, dat op deze avond, omstreeks 22.00 uur, voor het eerst of ficieel het boerenbruiloftspaar zich zal "verloven". De gehele buurt, die dit jaar de bruiloft verzorgd, wordt uiteraard op de ze avond verwacht. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Zitting^ De grote zittingsavond is weer achter de rug. Een bomvolle zaal, heeft ook dit jaar weer kunnen genieten van een daverend program ma. Dit jaar was er weer eens wat eigen inbreng. Zo was er Joep van Gochdie wat echte Oostrumse politiek ten gehore bracht. Het ging hem de eerst keer niet slecht af. Ook de hofkapel, die deze avond weer in een goede vorm stak, bracht al zingend wat Oostrumse gebeurtenissen ten gehore. Met succes. Na de opening door Vorst Jan en Prins Jan I, kroop Frans Koenders in de buut als bankier en fungeerde verder tijdens de gehele avond als cere moniemeesterwat hij voortreffelijk deed. De specifieke Limburg se troubadour, Frits Rademaekersvond in Oostrum een goed en spontaan gehoor. Voor en na de pauze bracht hij echte Limburgse liedjes ten gehore. Ook Wielke Zeelen met zijn buut als "de ten nisser" had erg veel succes. Het tweede deel van het programma werd pas het echte hoogtepunt. De kersverse Limburgse buutkampi- - oen Karei Fidelers, met zijn "rijbewijs" bracht de lachspieren pas echt goed los. Een waardig kampioen, wat Vorst Jan tot uiting bracht met een bos bloemen. Ook waren er bloemen voor Wiel Zeelen, want hij was, achter Karei Fidelers, reserve kampioen geworden. Bert Heijnen met zijn buut als "Prins" deed het even eens voortreffelijk. Hij was niet van het podium weg te slaan. 7

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 7