Dinsdag 1 jan.2 9.50 uur Alouis Martens-Robert Claessens- - - Alex Oudenhoven-Frank Verhei.jen 11.00 uur Hobby Raijmakers-Marcel Lindcrs- - Eddy Drabbels-Gerard Verbruggen Kerstgeschenk voor ONZE OOSTRUMSE. KlSSlONiiRISSEN. Ook'met de Kerstdagen zullen onze Oostrumse missionarissen: Zuster Pools, Zuster Lemmeiis en Broeder Basten, ver van ons ■weg zijn, ver weg van' hun geliefd Oostrum, ver weg van hun familie,', vriendeil en kennissen. Maar in gedachten zullen ze met de Kerstdagen zeker heel dicht bij ons zijn. Laten wij hen, die zo ontzettend veel hebben achtergelaten, die zich dag in dag uit uitsloven voor ue armste, gebrekkigste rnede- mensen. Laten wij hen ook niet vergeten. Ieder jaar heoben zij van de Oostrumse bevolking nog een Kerstgeschenk gekre gen in de vorm van oen bepaald bedrag aan geld, dat aan hen persoonlijk wordt-overhandigdAls-we allen een steentje bijdragen, kunnen we ook dit jaar weer een mooi bedrag aan hen overmaken. Degenen die willen bijdragen, kunnen uit ster ten in het offerblok achter in de Maria-kapel. Vergeet hen niet! GEBOREN. Donderdag 13 december waren Jan en Ricky Ousters (Nelissen), Oirloseweg 6, overgelukkig en God dankbaar toen zij hun dochtertje, Yvonne, hartelijk mochten verwelkomen en hun zoontje Paul konden meedelen, dat hij er een zusje bij ge kregen liado Heerlijk voor een kind als je met zoveel liefde wordt ontvangen, als er een warm "thuis" voor je is. Want alleen in liefde kun je mens worden. Alleen in de veilige geborgenheid van mensen, die van jo houden, kun je tot men selijke ontplooiing komen, Als een vogel uit het nest wordt gestoten, sterft hij. Als een kind geen liefde, geen gebor genheid vindt in de armen en het hart van mensen, gaat het de woestijn in. Jan en Eicky vinden het geweldig, dat zij uitverkoren zijn om deze liefde en geborgenheid aan YVONNE te mogen geven. Jan en Ricky, van harte proficiat en een heerlijke, zonnige toekomst met en voor YVONNE. 'IJw pastoor. GEMENGD KOOR. St. Cecilia is weer voorbij, wat we, dacht ik, wel geslaagd mogen noemen. De familie Janssen had geweldig haar best ge daan, het diner was buitengewoon, iedereen was zeer voldaan - 7 -

Oostrum's Weekblad | 1979 | | pagina 7